Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Ostrzeżenie. Wyż "Teodoryk" atakuje silnym mrozemSynoptycy zapowiadają na najbliższe dni bardzo silne mrozy. Spadek temperatury minimalnej w nocy, w naszym województwie przewidywany jest nawet do -25 °C. Takie temperatury utrzymać się mają co najmniej przez cały weekend.

Wyż rozciąga się obecnie od Francji przez zachodnią Rosję aż po północno-zachodnią Mongolię, czyli na obszarze ok. 5 tysięcy kilometrów. Polska jest pod wpływem wyżu znad Rosji. Pozostajemy w mroźnym powietrzu polarno-kontynentalnym.

Centrum Zarządzania Kryzysowego Wojewody Śląskiego wydało ostrzeżenie, w którym zgodnie z prognozą Biura Prognoz Meteorologicznych w Krakowie, informuje o silnych mrozach, które nawiedzą województwo śląskie od dziś od godz. 18.00, do godz. 18.00 w poniedziałek.

W województwie śląskim prognozowany jest spadek temperatury minimalnej w nocy od -22 do -20°C. Temperatura maksymalna wyniesie w tym okresie od -14 do -12 °C. Skutki to duże ryzyko wychłodzenia organizmów, odmrożenia, zamarznięcia; zamarzanie instalacji i urządzeń hydrotechnicznych oraz zagrożenie życia.

23

STY

2010

26910

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

sniezynki_3_964108025.jpg

Zdjęcie: sniezynki_3_964108025.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.