Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Ludwinów - Gorzków - gładko jak po stole

Zakończyła się inwestycja Starostwa Powiatowego polegająca na przebudowie drogi Gorzków - Ludwinów. Prace trwały na odcinku 2 km i kosztowały ponad 850 tys. zł.


Fot. Andrzej Kozłowski
Oficjalne otwarcie drogi

Zakończona modernizacja drogi powiatowej, jest pierwszym etapem modernizacji dłuższego odcinka na trasie Moczydło - Trzebniów - Ludwinów - Gorzków. Starostwo podzieliło budowę tej drogi na etapy. Właśnie zakończone prace objęły odcinek Gorzków-Ludwinów. W sumie na odcinku o długości ponad 2 km. Na realizację tej drogi Starostwo wyłożyło pieniądze z własnego budżetu. Przecięcie symbolicznej wstęgi nastąpiło w Ludwinowie. W oficjalnym cięciu wstęgi uczestniczyli m.in.: starosta myszkowski Łukasz Stachera, wójt Niegowy Krzysztof Motyl, wicestarosta Jan Kieras, członek Zarządu Powiatu Jadwiga Skalec, radny powiatowy Mariusz Trepka i radny gminy Niegowa Marian Skowron.
Starosta Stachera podkreślił coraz lepszą współpracę z samorządem gminy Niegowa. W sumie myszkowskie starostwo wyłożyło ponad 850 tys. zł na budowę odcinka z Gorzkowa do Ludwinowa. Roboty wykonała firma "DROG-BUD" Sp. z o.o. z Lubojenki. W ramach prac drogowcy położyli nową nawierzchnię, uzupełnili pobocza, wykonali odwodnienie oraz oznakowanie drogi.

23

STY

2010

42927

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1210800_448605882.JPG

Zdjęcie: P1210800_448605882.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.