Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Podwójny audyt - podwójny sukces PUP w Myszkowie

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie otrzymał niezwykle istotny certyfikat Microsoft License Management. Certyfikat jest potwierdzeniem podwójnego audytu, pod kątem legalności i bezpieczeństwa oprogramowania, w myszkowskim Powiatowym Urzędzie Pracy.


Fot. Andrzej Kozłowski
Certyfikat Microsoftu przed tygodniem odebrał dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Marek Węgrzynowicz.

Audyt przeprowadzony został przez zewnętrzną firmę Response. "Dyrektor placówki, mając na uwadze bezpieczeństwo beneficjentów urzędu dołożył wszelkich starań, by PUP w Myszkowie, posiadał miano bezpiecznego urzędu w pełnym tego słowa znaczeniu." - mówi Przemysław Sobczyk, szef zespołu audytorów. Dlatego też obok Audytu Legalności Oprogramowania, którego zwieńczeniem było wręczenie certyfikatu, PUP w Myszkowie zdecydował się również na przeprowadzenie Audytu Bezpieczeństwa. "Certyfikat światowego komputerowego giganta dla nas jest potwierdzeniem nowoczesności i profesjonalizmu Powiatowego Urzędu Pracy. Nadanie certyfikatu łączy się nieodzownie także ze wzrostem prestiżu naszego Urzędu." - mówi dyrektor PUP Marek Węgrzynowicz. - "Otrzymanie Certyfikatu Legalności Microsoft License Management jest dowodem na to, iż pracujemy wyłącznie na licencjonowanym oprogramowaniu, wykorzystując je zgodnie z prawem. Stosując procedury zarządzania licencjami w znaczący sposób ograniczyliśmy niebezpieczeństwo zawiązane z wirusami, które mogą zaatakować sieć komputerową w Urzędzie."
Firma Microsoft wprowadziła w Polsce Microsoft License Management Program (Program Zarządzania Oprogramowaniem i Licencjami Microsoft, MLMP) umożliwiający użytkownikom jej produktów weryfikację posiadanego oprogramowania i licencji, a następnie usprawnienie procesu zarządzania nimi. Po analizie zagrożeń związanych z wykorzystywaniem nielegalnego oprogramowania oraz destrukcyjnym działaniem tego oprogramowanie w połączeniu z siecią internet, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Myszkowie Marek Węgrzynowicz, postanowił przeprowadzić audyt legalności oprogramowania. Teraz dzięki standaryzacji wersji oprogramowania zmniejszy się liczba problemów związanych z udostępnianiem plików, a komunikacja i obsługa klienta stanie się łatwiejsza.

14

LUT

2010

89479

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjecie2_-_Kopia_91805068.jpg

Zdjęcie: Zdjecie2_-_Kopia_91805068.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.