Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Program wyrównywania różnic między regionamiStarostwo Powiatowe w Myszkowie i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Myszkowie informują, że w 2010 roku woj. śląskim będzie realizowany "Program wyrównywania różnic między regionami II" w obszarze A, B, D, E, F.

"Program wyrównywania różnic między regionami II" Obszar A
dotyczy pomocy finansowej, udzielanej ze środków PFRON, na wyposażenie obiektów służących rehabilitacji osób niepełnosprawnych w sprzęt rehabilitacyjny, którego Realizatorem jest samorząd wojewódzki.
O dofinansowanie mogą ubiegać się podmioty, które prowadzą obiekty służące rehabilitacji tj.: organizacje pozarządowe, jednostki samorządu terytorialnego, państwowe uczelnie medyczne, zakłady opieki zdrowotnej.
Przedmiotem dofinansowania może być zakup sprzętu niezbędnego do prowadzenia zajęć rehabilitacyjnych z osobami niepełnosprawnymi, mających za zadanie osiągnięcie przy aktywnym uczestnictwie tej osoby możliwie najwyższego poziomu jej funkcjonowania, jakości życia i integracji społecznej.

06

LUT

2010

34012

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

LOGO-PFRON_331500975.jpg

Zdjęcie: LOGO-PFRON_331500975.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.