Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Szpital Powiatowy w Myszkowie zakupił nowy samochód - Peugeot Partner Trendy. Środki pochodziły z Powiatowego Urzędu Pracy, który pozyskał je z PFRON-u. Powiatowy Urząd Pracy stworzył również miejsce pracy dla niepełnosprawnego kierowcy nowego auta.


Fot. Andrzej Kozłowski
W oficjalnym przekazaniu samochodu uczestniczyli m.in.: starosta myszkowski Łukasz Stachera, dyrektor Szpitala Powiatowego Wojciech Picheta, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Marek Węgrzynowicz oraz z-ca dyr. SP ZOZ Jan Dyrka i kierownik Janusz Hadziński.

"Nowy pojazd w Szpitalu będzie służył pacjentom i personelowi, w ramach podstawowej opieki zdrowotnej, jeżeli zaistnieje taka potrzeba, oraz do koordynacji transportu osobowo - technicznego pomiędzy Szpitalem a przychodniami, należącymi do SP ZOZ, na terenie powiatu myszkowskiego" - mówi Wojciech Picheta, dyrektor Szpitala Powiatowego. Pod Starostwo podlegają przychodnie: w Koziegłowach, na Osińskiej Górze, na ul. Strażackiej, na ul. Partyzantów na Światowicie oraz przychodnia za Szpitalem na ul. Wolności. Partner będzie dostarczał do nich niezbędne zaopatrzenie i materiały medyczne. Łatwiejsze dzięki temu stanie się logistyczne zabezpieczenie funkcjonowania szpitala i podległych mu przychodni. Do tej pory, takiego potrzebnego transportu w Szpitalu nie było.
Auto jest w kolorze białym, ma standardowe wyposażenie. To pierwszy tego typu pojazd w naszym Szpitalu. Peugeot Partner wart był blisko 54 tys. zł, z czego 37 tys. na zakup pojazdu pozyskał ze środków pozabudżetowych Powiatowy Urząd Pracy. Resztę wyłożył SP ZOZ w Myszkowie. "Dzięki pozyskanym środkom zewnętrznym z PFRON-u, zakupiliśmy nowy samochód, niezbędny dla potrzeb pacjentów przychodni i Szpitala oraz stworzyliśmy stanowisko pracy dla osoby niepełnosprawnej w stopniu lekkim. Kierowcy, dla którego ten pojazd, będzie podstawowym narzędziem pracy." - mówi Marek Węgrzynowicz, dyrektor PUP w Myszkowie.

03

LUT

2010

7968

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1210981_574039402.JPG

Zdjęcie: P1210981_574039402.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.