Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W minioną sobotę, w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie, odbyły się coroczne obchody Dnia Kobiet, organizowane przez Sekcję Emerytów Związku Nauczycielstwa Polskiego. Na zaproszenie ustępującej z funkcji przewodniczącej Marii Masoń, przybyli parlamentarzyści i samorządowcy. Wybrano również nowe władze sekcji.


Fot. Andrzej Kozłowski
Dzień Kobiet Sekcji Emerytów ZNP przyciągnął znaczne gorono członków

Tego dnia sala Miejskiego Domu Kultury wypełniła się życiowym optymizmem, którego mógłby pozazdrościć niejeden młody człowiek, oraz doświadczeniem pedagogicznym i życiowym. Na kolejnym już "Dniu Kobiet" zorganizowanym przez myszkowską Sekcję Emerytów Związku Nauczycielstwa Polskiego, zebrało się emerytowane grono nauczycielskie z powiatu myszkowskiego. Mimo wielu trosk, atmosfera była jak zwykle ciepła i serdeczna a humory dopisywały wszystkim. Oprócz emerytowanych nauczycieli za wspólnym stołem zasiedli: wicemarszałek Województwa Śląskiego Mariusz Kleszczewski, poseł na Sejm RP Jadwiga Wiśniewska, poseł na Sejm RP Halina Rozpondek, wicestarosta Jan Kieras, przewodniczący Rady Powiatu Janusz Jakubiec, burmistrz Miasta Myszkowa Janusz Romaniuk, radni powiatowi Zofia i Andrzej Jastrzębscy, kierownik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Krystyna Jasińska, dyrektor MDK w Myszkowie Jarosław Jaskólski, rzecznik prasowy starosty Andrzej Kozłowski, asystentka europoseł Małgorzaty Handzlik - Katarzyna Merta - Wałek oraz reprezentujący władze krajowe emerytowanych nauczycieli Jan Kot. Nie zabrakło życzeń, kwiatów i serdeczności. Przybyli licznie goście dziękowali nauczycielom "za trud, za pracę, za cenne rady, za dobroć, grzeczność i oddanie, za ziarna wiedzy i wychowanie, za przykład, co był godnym dla innych" oraz złożyli wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta.

22

MAR

2010

96421

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1220709_295853706.JPG

Zdjęcie: P1220709_295853706.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.