Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Skrzyżowali rakietki o puchar Starosty

W poniedziałek 8 marca, w koziegłowskim Gimnazjum odbył się Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Myszkowskiego. Przy pingpongowej siatce zmierzyli swe siły uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów.


Fot. Andrzej Kozłowski
Uczestnicy turnieju tenisa stołowego

Organizatorem poniedziałkowego turnieju był Uczniowski Klub Sportowy "Olimp" z Koziegłów, działający przy Gimnazjum Nr 1 w Koziegłowach, w którym dzięki uprzejmości dyrektor Joanny Luli, mogli zmagać się młodzi tenisiści. Puchary i nagrody rzeczowe ufundował Zarząd Powiatu. W imieniu starosty myszkowskiego Łukasza Stachery, nagrody sportowcom wręczyła wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Dorota Kaim - Hagar.
Przy pingpongowych stołach zmierzyli swe siły uczniowie i uczennice szkół podstawowych i gimnazjów. W kategorii gimnazjów wśród dziewcząt, bezapelacyjnie prym wiodły zawodniczki Gimnazjum w Lgocie Górnej. Pierwsze miejsce zajęła Agata Matusiak, drugie Beata Gęgotek, czwarte Patrycja Raźniewska, trzecie miejsce przypadło natomiast Joannie Kruk z Gimnazjum w Żarkach, ćwiczącej pod okiem Jarosława Auguścika. Wśród chłopców zwyciężył Michał Kumor, reprezentujący żareckie gimnazjum, przed myszkowianinem z "jedynki" Michałem Trybulcem i zawodnikami z Lgoty Górnej Kamilem Kaimem i Szymonem Gocyłą. Wśród uczniów szkół podstawowych zwyciężyła Sandra Matyja, na kolejnych miejscach uplasowały się zawodniczki z Gimnazjum Nr 6 w Myszkowie Emilia Labocha, Agata Wróbel i Agnieszka Kaucz. Spośród chłopców prym wiedli gospodarze. Zwyciężył Tomasz Wieczorek, trzecie miejsce zajął Patryk Jadowski, a czwarte Dominik Witek. Na drugim miejscu na "pudle" stanął reprezentujący myszkowską "szóstkę" Patryk Baryła. Nie wyniki były oczywiście najważniejsze, a sportowa rywalizacja i kształtowanie woli walki. Tym bardziej, że młodzi adepci tenisa stołowego, mogli doskonalić swe umiejętności w tej grze pod okiem utytułowanej zawodniczki, a obecnie sędzi z licencją Polskiego Związku Tenisa Stołowego, Anety Myrmus - nauczycielki wf z Gimnazjum w Koziegłowach, która czuwała nad sprawną organizacją poniedziałkowych zmagań tenisistów.

14

MAR

2010

63037

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

CIMG0017.JPG_137474927.jpg

Zdjęcie: CIMG0017.JPG_137474927.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.