Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Dzień Kobiet w Polskim Związku Niewidomych

Tradycyjnie w Dniu Kobiet, jak co roku, członkinie Polskiego Związku Niewidomych, świętowały swój dzień. Były kwiaty, poczęstunek i życzenia od władz samorządowych miasta i powiatu.


Fot. Andrzej Kozłowski
Członkinie Polskiego Związku Niewidomych

Pełna sala roześmianych pań z Polskiego Związku Niewidomych, któremu w powiecie myszkowskim przewodniczy Helena Niemczyk, życzenia, kwiaty, chwile wzruszenia, takie sceny mogliśmy obserwować we wtorek 9 marca br. w myszkowskim MDK. Z tej okazji przedstawiciele władz samorządowych złożyli paniom życzenia. W długiej kolejce do winszujących ustawili się m.in.: starosta myszkowski Łukasz Stachera, burmistrz Myszkowa Janusz Romaniuk, wicestarosta Jan Kieras, radny Rady Miasta Andrzej Giewon, dyrektor MDK-u w Myszkowie Jarosław Jaskólski oraz prezes Międzypowiatowego Banku Spółdzielczego w Myszkowie Zofia Jakubczyk i rzecznik Starostwa Andrzej Kozłowski.


Fot. Andrzej Kozłowski
"Życzę Paniom wszystkiego dobrego, zdrowia, radości i miłości płynącej z serca, aby Panie były zawsze zadowolone i uśmiechnięte."
- mówił starosta Łukasz Stachera, składając bukiet kwiatów na ręce przewodniczącej Koła.

Poczęstunek możliwy był dzięki wsparciu Zarządu Powiatu. Panie mogły tego dnia obejrzeć także krótki występ artystyczny w wykonaniu dzieci ze studia piosenki Tomasza Motylewskiego z Miejskiego Domu Kultury w Myszkowie.

14

MAR

2010

10715

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1220626_331849919.JPG

Zdjęcie: P1220626_331849919.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.