Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Myszkowscy policjanci mają od poniedziałku nowego szefa. Komendantem Powiatowym Policji w Myszkowie został młodszy inspektor Artur Klimek.


Fot. Andrzej Kozłowski
Nowy komendant powiatowy Policji mł. insp. Artur Klimek

Oficjalne wprowadzenie nowego komendanta do myszkowskiej komendy odbyło się w poniedziałek 17 maja br. Na uroczystości obecni byli: starosta myszkowski Łukasz Stachera, przewodniczący Rady Powiatu Janusz Jakubiec, wiceprezes Sądu Rejonowego w Myszkowie Małgorzata Zenderowska-Rabsztyn, Prokurator Rejonowy Zbigniew Wytrych oraz kadra kierownicza myszkowskiej komendy. Z ramienia komendy wojewódzkiej wprowadzenia dokonał pierwszy zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach podinspektor Andrzej Kukuła.


Fot. Andrzej Kozłowski
Podczas uroczystości, w imieniu Zarządu Powiatu i Rady Powiatu, starosta Łukasz Stachera złożył życzenia nowemu komendantowi: "Jestem przekonany, że praca na terenie naszego powiatu będzie dla Pana interesującym i pełnym pozytywnych doświadczeń etapem zawodowej kariery. Niech te doświadczenia przekładają się na dobre wyniki i inicjatywy, które w najlepszy sposób przysłużą się Komendzie Powiatowej Policji w Myszkowie, a przede wszystkim mieszkańcom Powiatu Myszkowskiego” - winszował starosta.

Komendant Artur Klimek ma 44 lata, od 17 lat pracuje w Policji. Od czerwca 2007 roku pełnił służbę na stanowisku Komendanta Miejskiej Policji w Mysłowicach. Wówczas nadzorował pion kryminalny. Zanim trafił do mysłowickiej komendy był Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Piekarach Śląskich.

23

MAJ

2010

27148

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1260318_248167264.JPG

Zdjęcie: P1260318_248167264.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.