Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W myszkowskim Domu Kultury, w miniony piątek odbyły się obchody powiatowego Święta Policji. Były awanse na wyższe stopnie, wyróżnienia Starosty Myszkowskiego dla najlepszych policjantów minionego roku oraz liczne życzenia od zaproszonych gości.


Fot. Magdalena Ryziuk - Kurier Jurajski
Wyróżnienia starosty myszkowskiego Łukasza Stachery dla najlepszych policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie

W sali lustrzanej Miejskiego Domu Kultury w Myszkowie odbyły się w piątek 23 lipca powiatowe obchody Święta Policji z okazji 91 rocznicy powołania Policji Państwowej. Jak co roku policyjne święto obfitowało w nominacje na wyższe stopnie policyjne. Zaproszeni goście złożyli na ręce Komendanta Powiatowego Policji mł. insp. Artura Klimka liczne listy pochwalne z życzeniami i gratulacjami. Wśród zaproszonych gości byli m.in. starosta myszkowski Łukasz Stachera, burmistrz Żarek Klemens Podlejski, wójt Niegowy Krzysztof Motyl, wójt Poraja Marian Szczerbak, szef Wydziału Informatyki Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach podinsp. Cezary Czubaj, asystentka poseł na Sejm RP Jadwigi Wiśniewskiej Agnieszka Sowińska, Aleksander Zając z Prokuratury Rejonowej w Myszkowie, Piotr Szulc z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, oraz policyjni emeryci Wacław Gabryś i Henryk Sieradzki.


Fot. Andrzej Kozłowski
"Przeświadczenie, że od Waszego profesjonalizmu i zaangażowania zależy życie i zdrowie obywateli przypomina o bardzo wysokiej randze Waszego zawodu, a w zasadzie o powołaniu do tej jakże wyjątkowej służby. Z okazji Święta Policji życzę cierpliwości i ufności, że każdy z Was wróci szczęśliwie i bezpiecznie po wykonanej służbie do domu. Pamiętajcie, że dzięki Waszej pracy mieszkańcy Powiatu Myszkowskiego mogą czuć się dzisiaj bezpiecznie." - winszował starosta Łukasz Stachera.

W tym roku po raz pierwszy Starosta Myszkowski Łukasz Stachera wystąpił z inicjatywą wyróżnienia policjantów, za zaangażowanie w pracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców Powiatu Myszkowskiego oraz szczególne osiągnięcia i wyniki w policyjnej służbie. Wyróżnienia w postaci pamiątkowej statuetki i dyplomu gratulacyjnego od starosty otrzymali: asp.szt. Leszek Brzegowski, asp. szt. Zbigniew Nowak, mł.asp. Tomasz Pilarski, mł.asp. Paweł Machura, sierż.szt.Paweł Rok, st.sierż. Wojciech Widera i sierż. Sylwia Kawałek.

28

LIP

2010

60050

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

policja_mysz_andrzej_2_73584508.jpg

Zdjęcie: policja_mysz_andrzej_2_73584508.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.