Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

PFRON ustalił procedury dla Pegaza i HomeraPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Myszkowie informuje, że Zarząd PFRON przyjął „Procedury realizacji programu Pegaz 2010” oraz „Procedury realizacji programu „Komputer dla Homera 2010”.

Procedury realizacji ww. programów zawierają m. in. szczegółowe informacje dotyczące sposobu ubiegania się o dofinansowanie, wzory formularzy wniosków o dofinansowanie oraz informacje o dokumentach, jakie trzeba złożyć wraz z wnioskiem.
Elektroniczne wersje procedur dostępne są na witrynie internetowej PFRON: www.pfron.org.pl w zakładce „Programy i zadania PFRON”.
Zatwierdzenie przez Zarząd PFRON „Procedur realizacji programu Pegaz 2010” daje osobom niepełnosprawnym możliwość ubiegania się w bieżącym roku o udzielenie w ramach obszaru D przedmiotowego programu pomocy w utrzymaniu sprawności technicznej posiadanego wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym, tj. w zakupie części zamiennych, akumulatorów, dodatkowego wyposażenia i/lub w pokryciu kosztów jego niezbędnych napraw, remontów, przeglądów technicznych, konserwacji i renowacji.

Wnioski można odbierać w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Myszkowie, ul Partyzantów 21 / I piętro pokój nr 4.

Jednocześnie informujemy, iż wnioski w ramach obszaru D składa się do Śląskiego Oddziału PFRON, 40 – 950 Katowice, Pl. Grunwaldzki 8 – 10/8 w trybie ciągłym, jednak nie później niż do dnia 15 listopada 2010 r.

Druki wniosków oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej PFRON: www.pforn.org.pl.
Terminy naboru wniosków w ramach pozostałych obszarów programu „Pegaz 2010”, jak również w ramach programu „Komputer dla Homera 2010” Zarząd PFRON wyznaczy w późniejszym terminie.

26

WRZ

2010

65727

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

LOGO-PFRON_467845122.jpg

Zdjęcie: LOGO-PFRON_467845122.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.