Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Orły Przedsiębiorczości wręczone

Podczas piątkowej gali w Starostwie Powiatowym, wicemarszałek Mariusz Kleszczewski i starosta Łukasz Stachera, uhonorowali okolicznościowymi statuetkami i dyplomami „Orzeł Przedsiębiorczości Powiatu Myszkowskiego 2010”, grupę sześćdziesięciu lokalnych przedsiębiorców.


Fot. Andrzej Kozłowski
Lokalni przedsiębiorcy szczelnie wypełnili salę sesyjną Starostwa

Uroczystość wręczenia nagród ufundowanych przez Zarząd Powiatu odbyła się w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego. Podczas uroczystej gali statuetki powędrowały do sześćdziesięciu lokalnych firm. „Orły Przedsiębiorczości, które wręczone zostały po raz pierwszy w historii powiatu myszkowskiego, nie były nagrodami konkursowymi, lecz uhonorowaniem i podziękowaniem ze strony władz samorządowych, dla tych firm i osób, które angażują się w nasze lokalne sprawy. Nagrodzeni zostali Ci, którym sprawy powiatu nie są obce, którzy wspierają lokalne imprezy kulturalne, sportowe oraz inne przedsięwzięcia, integrujące lokalną społeczność naszego powiatu.” - mówi starosta myszkowski Łukasz Stachera.


Fot. Andrzej Kozłowski
Orły Przedsiębiorczości wręczyli wicemarszałek Mariusz Kleszczewski i starosta Łukasz Stachera

Nikt tego dnia nie mówił o problemach, o kryzysie, a mówiono głównie o możliwościach rozwoju małej i średniej przedsiębiorczości. W sali Starostwa zasiedli przedsiębiorcy, którzy znakomicie odnajdują się na rynku lokalnym, krajowym i zagranicznym, inwestują w nowe technologie i tworzą kolejne miejsca pracy. „Promujemy ludzi i przedsiębiorstwa, które potrafią sprostać konkurencji, wykazują się profesjonalizmem w zarządzaniu i logistyce, dbają o dobrą markę lokalnych firm. Nasi przedsiębiorcy potrafią inwestować w nowoczesność” - mówi wicemarszałek Mariusz Kleszczewski. - „Właściciele firm nie boją się funduszy strukturalnych i śmiało po nie sięgają.” Nasi lokalni przedsiębiorcy potrafią znakomicie przestawiać się na nowoczesne, oryginalne myślenie, co przekłada się na ich sukces i pozycję na lokalnym rynku.


Fot. Andrzej Kozłowski
Galę poprowadził starosta myszkowski Łukasz Stachera

Wśród gości gali byli również: wicestarosta Jan Kieras, członkowie Zarządu Powiatu Jadwiga Skalec i Andrzej Jastrzębski, wiceprzewodnicząca rady Dorota Kaim – Hagar, przewodniczący komisji budżetowo - finansowej Dariusz Lasecki. Galę przygotował i zorganizował rzecznik prasowy Andrzej Kozłowski.

Wśród uhonorowanych znaleźli się: „LOXA” Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych w Żarkach, „Krisbut – Net” Sp.j., Piekarnia „Musialik” s.c., „Jarter” s.c., „Atalia-Bis” sp.j., „Budulec” sp.j., „WOMIR-SPA” Sp. z o.o., „Energopol” WSK S.A., „Felix” Sp. z o.o., Zakłady Mięsne „Józan”, Spółdzielnia Pracy „Jurajska”, Mineral Water Production Sp. z o.o., „Marel”, „Sonic” sp.j., „Sona” Sp. z o.o., „AutoPuls” Sp. z o.o., „Bezpol”, „Callida” Sp. z o.o., Pizzeria „Capri”, „Eurotrans” Sp.j., „Gulden”, „Ibud”, „Kacper” Sp.j., „Kawpol Bis”, „MDS Metale” Sp. z o.o., Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska, „Vistal” S.A., „Polimer II”, „POL-REM” Sp. z o.o., Drukarnia „Serix Bis”, „Sokpol” Sp. z o.o., „Polkom”, Fabryka Papieru „Myszków” Sp. z o.o., „Krisbut” Sp. z o.o., „Tribag” Sp. z o.o., „Ancora Collection” s.c., „Ant – Dar”, Stacja Kontroli Pojazdów „Auto – Service Bereza”, Piekarnia „Brel” s.c., „Chemeks” Sp. z o.o., „Drogpol” Sp. z o.o., „Eltimex” Sp.j., „Eltom”, „Fungipol”, Firma Transportowa Sławomir Ociepka, „Galtex” S.A., “Hydromirex” s.c., “Monolit”, „Złomrex” S.A., „Złomotex” Sp. j., „Jawa” Sp. z o.o., „Kinga” s.c., „Moreli” s.c., „Lamch” Sp.j., „Płotek” s.c., „Polskapresse” Sp. z o.o. - Wydawca „Dziennika Zachodniego w Myszkowie”, Wydawnictwo „MyszPress”- Wydawca „Gazety Myszkowskiej” i Agencja Wydawnicza PR s.c. - Wydawca „Kuriera Jurajskiego”

08

LIS

2010

55562

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1340672_320845706.JPG

Zdjęcie: P1340672_320845706.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.