Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Starostwo Powiatowe wychodzi naprzeciw potrzebom absolwentów szkół średnich i stara się zapewnić im możliwości dalszej nauki na terenie powiatu. Zamierzenia te stały się podstawą do spotkania Starosty Leona Okraski z przedstawicielem jednej z najpopularniejszych placówek szkół wyższych.

3 lutego 2011 r. starosta myszkowski spotkał się z profesorem Śląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania im. Gen. J. Ziętka w Katowicach, Rajmundem Michalskim, w sprawie ewentualnego rozszerzenia działalności szkoły na teren powiatu myszkowskiego. Rozmowa dotyczyła uruchomienia zamiejscowego wydziału uczelni i udostępnienia bazy lokalowej na wykłady dla przyszłych studentów. Placówka w 2011 roku obchodzi swoje XVIII-lecie i jest najstarszą niepubliczną uczelnią na Śląsku. W swojej ofercie ma m. in. takie kierunki, jak: pielęgniarstwo, europeistyka, informatyka i ochrona dóbr kultury.

O dalszych postępach współpracy będziemy informować na bieżąco.

04

LUT

2011

86134

razy

czytano

mwawrzyniak

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.