Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

[b]Początek roku to czas nowości i wielu przeobrażeń, które widoczne są również w naszym Starostwie. Wraz z nowym miesiącem pracę w urzędzie rozpoczęli nowi pracownicy.[/b]

W środę 2.02.2011 r. podczas posiedzenia Zarządu Powiatu oficjalnie została pożegnana, ustępująca ze stanowiska Sekretarza, Maria Magdalena Gurbała. Po niedługim okresie pracy w myszkowskim Starostwie pani Gurbała ponownie wróciła do Urzędu Gminy w Poraju. Uwieńczeniem spotkania było przekazanie byłej pani Sekretarz kwiatów oraz słów podziękowania i życzeń dalszych sukcesów w nowym miejscu pracy. Spotkanie Zarządu Powiatu było również okazją do przedstawienia nowych pracowników Starostwa. Od 1 lutego obowiązki Sekretarza sprawuje Agnieszka Żmudzka, która swoje doświadczenie urzędnicze zdobyła już wcześniej w Urzędzie Miasta w Myszkowie i Zawierciu. Był to również pierwszy dzień pracy nowego Rzecznika Prasowego. W wyniku konkursu stanowisko objęła Matylda Wawrzyniak, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

[b]Nowym pracownicom życzymy wielu sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy![/b]

Maria Magdalena Gurbała i Leon Okraska

03

LUT

2011

24218

razy

czytano

mwawrzyniak

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

3.02c_5669554.jpg

Zdjęcie: 3.02c_5669554.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.