Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W dniach 14-17 lipca w hotelu "Orle Gniazdo" w Hucisku odbędzie się XV Międzynarodowy Zlot „Honda Gold Wind Club Of Poland Myszków 2011”. 25 klubów motocyklowych z całej Europy i ponad 500 super motocykli przez dwa lipcowe dni będzie gościło w naszym mieście.

Wieczorem 15 lipca odbędzie się „Parada świateł”. Między 21.30 a 22.30 motocykle „Hondy Gold Wing” będą prezentowały się na całej długości ulicy Sikorskiego. Pokaz sztucznych ogni na boisku ZSP nr 5 zakończy ten niecodzienny wieczór.

„Piątka” będzie też gospodarzem sobotniego festynu z Hondą Gold Wind, który rozpocznie się o godzinie 13.00. Niewątpliwą atrakcją będzie prezentacja motocykli, za zgodą rodziców nawet krótka jazda dla najmłodszych, motocykliści zaprezentują również swoje umiejętności, a w licznych konkursach będzie można wygrać ciekawe nagrody. Wszystko to przy muzyce i występach naszych rodzimych artystów. W końcu my też mamy się czym pochwalić.

Organizatorami imprezy są Honda Gold Wind Club Of Poland, Gmina Myszków i Starostwo Powiatowe w Myszkowie.

Serdecznie zapraszamy !

14

LIP

2011

50378

razy

czytano

mwawrzyniak

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.