Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Starosta Myszkowski Wojciech Picheta nagrodził nauczycieli, których praca i codzienny wysiłek dydaktyczny od wielu lat przynoszą wiele pożytku tak uczniom, jak i placówkom szkolnym, w których wyróżnieni prowadzą zajęcia.

W tym roku uhonorowani zostali doświadczeni nauczyciele o znakomitej opinii, mający na swoim koncie wiele osiągnięć dydaktycznych.
Nagrodzeni odebrali z rąk Starosty Wojciecha Pichety, Wicestarosty Jana Kierasa oraz Przewodniczących Rady Doroty Kaim-Hagar i Mariana Szczerbaka dyplomy i gratulacje w miniony czwartek podczas obrad Rady Powiatu.

Wśród nagrodzonych znaleźli się: Mariola Piątek, Dyrektor ZS im. T. Kościuszki w Żarkach, Wicedyrektor ZS im. T. Kościuszki Bożena Prokopowicz, Agnieszka Kaczmarczyk z ZS nr 2, Jarosław Grygiel z LO w Myszkowie i Andrzej Kowalczyk z ZS nr 1.


Nagrodę z rąk Starosty Wojciecha Pichety odbiera Mariola Piątek, Dyrektor ZS im. T. Kościuszki w Żarkach


Starosta Wojciech Picheta i Wicestarosta Jan Kieras wręczają nagrody; z kwiatami Wicedyrektor ZS im. T. Kościuszki Bożena Prokopowicz, Agnieszka Kaczmarczyk z ZS nr 2, Andrzej Kowalczyk z ZS nr 1(na zdjęciu zabrakło nagrodzonego Jarosława Grygla z myszkowskiego LO)

31

PAŹ

2011

97742

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Nauczyciele11_87620144.JPG

Zdjęcie: Nauczyciele11_87620144.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.