Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Jak informuje Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Myszkowie, 15 września 2011 roku Zarząd PRFRON ustalił termin na przyjmowanie przez Oddziały PFRON wniosków o dofinansowanie w ramach realizacji programu pn. „PITAGORAS 2007 – program pomocy osobom z uszkodzeniem słuchu” w zakresie dofinansowania kosztów tłumacza migowego w roku akademickim 2011/2012.

Adresatami wymienionego programu są m.in. szkoły policealne, a uczestnikami programu są osoby niesłyszące lub niedosłyszące, w tym głuchoniewidome i głucho niewidzące, które posiadają orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, uczą się w szkołach policealnych, zgłaszają potrzebę korzystania z usług tłumacza migowego lub konieczność zastosowania urządzeń wspomagających słyszenie lub innych urządzeń, w tym dostosowanych do możliwości i potrzeb wynikających z dysfunkcji słuchu lub słuchu i wzroku.

W ramach programu przewiduje się w 2011 roku dofinansowanie usług tłumacza migowego świadczącego usługi na rzecz uczestników programu.

Termin składania wniosków o dofinansowanie kosztów usług tłumacza języka migowego na rok akademicki 2011/2012 upływa 31 października 2011 r.

Szczegółowe informacje (w tym druki wniosków, program oraz procedury jego realizacji) znajdują się na stronie internetowej www.pfron.org.pl

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tel. pod nr 32/49 32 115

06

PAŹ

2011

50594

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.