Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Żarkach liderem w Comeniusie!

Jako jedyna szkoła w powiecie, Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Żarkach bierze udział aż w trzech projektach w ramach programu Comenius, które przynoszą wymierne korzyści przede wszystkim uczniom placówki.

Oprócz flagowego projektu – współpracy z kilkoma szkołami europejskimi (m.in. Portugalią, Hiszpanią i Włochami), umożliwiającej darmowe uczniom wyjazdy zagraniczne, przystąpiono do projektu Asystentury Comeniusa, w ramach którego dodatkowe zajęcia z języka obcego oraz geografii będzie prowadził student z zagranicy. Ponadto, w pierwszym tygodniu ferii dwie nauczycielki , mgr Edyta Bacior oraz mgr Beata Ganczewska, wyjechały na szkolenie na temat nowych technologii w nauczaniu w ramach programu Mobilności Comeniusa. Szkolenie odbyło się w Stambule, a oprócz polskiej delegacji uczestniczyli w nim nauczyciele z całej Europy (m.in. Chorwacji, Hiszpanii, Irlandii, Włoch, Litwy, Grecji oraz Francji).

- Chcemy zapewnić naszym uczniom możliwość praktycznego wykorzystania języka obcego, zarówno w szkole jak i podczas wyjazdów zagranicznych, dlatego cały czas pracujemy nad nowymi projektami. Jeśli tylko podejmą wyzwanie – mają Europę praktycznie na wyciągnięcie ręki – mówi koordynatorka Comeniusa, Edyta Bacior.

09

LUT

2012

96293

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.