Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Radni podjęli decyzję o zwiększeniu budżetu Powiatu Myszkowskiego w związku z promesą i pismami z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, informującymi o otrzymaniu dotacji w kwocie ponad 4 mln zł za dofinansowanie zadań drogowych.

W miniony piątek na nadzwyczajnej sesji Rada Powiatu przyjęła uchwałę o zwiększeniu budżetu i zmianie w planie budżetowym na rok 2012. Jest to wynik pisma z MSW, dotyczącym promesy na odbudowę dróg powiatowych Nr 2310S odc. Siedlec Duży, etap I (1.755.500 zł) oraz Nr 3803S odc. Osiek-Koclin-Pińczyce, etap II (2.250.00 zł).

Łączna suma dotacji - 4.005.500 zł - zostanie przekazana ze środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych na drogach powiatowych.

Dotacja zostanie udzielona na podstawie umowy i przekazaniu niezbędnych dokumentów do 31 sierpnia br. Celem obu inwestycji będzie odbudowa zniszczonej nawierzchni dróg na skutek powodzi w roku 2010.

09

LIP

2012

54955

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.