Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Oświadczenie członków Zarządu Powiatu Myszkowskiego

W numerze Gazety Myszkowskiej z dn. 07.12.2012 roku ukazał artykuł pt. „Szpital szuka tych zbędnych etatów”, w którym zawarta została sugestia, jakoby Piotr Bańka i Mariusz Trepka – członkowie Zarządu Powiatu Myszkowskiego – zawsze przeciwstawiający się prywatyzacji, zmienili zdanie w tej sprawie.

Poniżej oświadczenie obu członków Zarządu:

"Publiczna służba zdrowia jest jedną z najważniejszych sfer życia społecznego w Powiecie Myszkowskim, a Szpital Powiatowy spełnia niezwykle istotną rolę placówki, dla której organem prowadzącym jest Starostwo Powiatowe.
Funkcjonowanie Szpitala w dotychczasowej postaci jako jednostki publicznej i niesprywatyzowanej uważamy za fundament działalności leczniczej, z której Mieszkańcy Powiatu mają prawo korzystać bez ograniczeń.
W związku z tym wszelkie sugestie, mogące prowadzić do wniosku, że mamy odmienny pogląd w tej sprawie, są nieuprawione.
Zawsze byliśmy przeciwnikami jakichkolwiek kroków, mogących prowadzić w kierunku prywatyzacji Szpitala Powiatowego w Myszkowie i nigdy tego poglądu nie zmieniliśmy. Domniemania Gazety Myszkowskiej są nieuzasadnione i wprowadzają w błąd Mieszkańców w kontekście postawy członków Zarządu dotyczącej funkcjonowania Szpitala."

Piotra Bańka
Mariusz Trepka

19

GRU

2012

19378

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.