Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

4,5 mln na drogi i kardiologia - materiały filmowe

Zapraszamy do obejrzenia materiałów filmowych poświęconych ważnym wydarzeniom dotyczącym działalności Powiatu Myszkowskiego.

Informację o uzyskaniu przez Powiat Myszkowski dotacji w wysokości 4,5 mln zł na inwestycje drogowe podaliśmy już wcześniej. Dzięki tym pieniądzom zostaną podjęte ważne dla gmin Koziegłów i Niegowy inwestycje drogowe. Chodzi o drogę powiatową na odcinku Mzurów-Niegowa (etap IV) oraz Koziegłówki-Osiek do skrzyżowania z drogą powiatową nr 3803.

W specjalnie przygotowanym materiale filmowym wypowiada się Starosta Myszkowski Wojciech Picheta.
- Większa część dróg w Powiecie Myszkowskim będzie już nowa, wyremontowana i dobrej jakości - mówi Starosta.Zachęcamy do obejrzenia reportażu o nowym oddziale kardiologii interwencyjnej, który powstanie w Szpitalu. Będzie można w nim leczyć m.in. zawały serca, ostre zespoły wieńcowe itp. Usługi te będzie prowadzić zewnętrzny kontrahent, który zainwestuje w działalność niekonkurencyjną dla działań Szpitala i całego SPZOZ-u.Dzięki działaniom Starosty Myszkowskiego Wojciecha Pichety oraz Dyrekcji Szpitala podjętym w trosce o bezpieczeństwo zdrowotne po raz pierwszy na terenie Powiatu Myszkowskiego zostanie stworzony profesjonalny oddział tego typu. Sporo zyskuje SPZOZ, który na potrzeby oddziału kardiologii wydzierżawił pomieszczenia po byłym bloku operacyjnym. Pojawia się także okazja do konsultacji medycznych na najwyższym poziomie.
Ponadto w niedalekiej przyszłości zostaną w Szpitalu udostępnione usługi z zakresu okulistyki, będzie można skorzystać z chirurgii oka (wyleczyć np. zaćmę itp.).

24

KWI

2013

75795

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.