Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Trwa konkurs o Powstaniu Styczniowym

Wpłynęły już pierwsze prace na organizowany przez Powiat Myszkowski konkurs poświęcony wydarzeniom z okresu Powstania Styczniowego, jakie miały miejsce w gminach Powiatu.

Szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne do końca kwietnia przysyłają prace plastyczne i literackie. Rozstrzygnięcie planowane jest na czerwiec 2013 r.


Materiał filmowy przedstawiający uroczystości i rekonstrukcję bitwy pod Mrzygłodem

Rok 2013 został przez Senat Rzeczypospolitej Polskiej ustanowiony Rokiem Powstania Styczniowego. Jest to niezmiernie ważna inicjatywa. Historia Polski obfituje w szereg wspaniałych, jak i dramatycznych wydarzeń, którym należna jest pamięć wszystkich Polaków.
Konkurs ma charakter literacko-plastyczny, a jego głównym celem jest rozbudzenie pamięci o wydarzeniach z okresu Powstania na terenie dzisiejszego Powiatu Myszkowskiego, gdzie toczyły się walki, a miejscowa ludność gotowa była wspomagać Powstańców

05

KWI

2013

11221

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.