Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Nagroda dla firmy z Powiatu Myszkowskiego

Firma „Józan” z Rzeniszowa zdobyła nagrodę pierwszego stopnia w kategorii indywidualnej XIII edycji konkursu „Sposób na sukces”. Podczas finałowej gali w Pałacu Prezydenckim Wicestarosta Mariusz Trepka wręczył właścicielce firmy Annie Kaczorowskiej nagrodę Starosty Myszkowskiego.

Tegoroczna edycja konkursu została objęta patronatem honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego oraz Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Ideą konkursu jest wspieranie ciekawych przedsięwzięć gospodarczych, których uruchomienie generuje nowe miejsca pracy na wsi poza rolnictwem, przyczyniając się do ograniczenia bezrobocia i aktywizacji społeczności lokalnych.

Konkurs ma charakter niekomercyjny, corocznie w galę włączają się organizacje, media i instytucje działające na rzecz rozwoju przedsiębiorczości na terenach wiejskich.
W gronie finalistów XIII edycji konkursu „Sposób na Sukces” znalazł się Zakład Mięsny „Józan” z Rzeniszowa. Firmę uhonorowano za wykorzystanie odnawialnych źródeł energii, budowę własnej oczyszczalni, zwiększenie zatrudnienia.

Nagrodę w imieniu Starosty Wojciecha Pichety wręczył na gali w Pałacu Prezydenckim Wicestarosta Mariusz Trepka, serdecznie gratulując laureatom.
Zakłady Mięsne „Józan” od 1994 r. zajmują się ubojem mięsa, głównie bydła i koni. Początkowo zatrudnienie było niewielkie – 5 osób. Obecnie firma zatrudnia 118 osób.


Pałac Prezydencki w Warszawie: Wicestarosta Mariusz Trepka wręczył Annie Kaczorowskiej (na zdjęciu z rodziną), właścicielce zakładów "Józan" nagrodę Starosty Myszkowskiego.

26

CZE

2013

43095

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

jozan1_800680977.JPG

Zdjęcie: jozan1_800680977.JPG

Ukryj moduł.