Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Zakończył się Turniej Karate Kyokushin z okazji Dnia Dziecka. Organizatorem był Myszkowski Klub Kyokushin Karate. Decyzją Zarządu Powiatu, myszkowskie Starostwo wsparło Turniej, finansując zakup nagród.

Turniej odbył się po raz drugi. Znakomity przebieg ubiegłorocznej imprezy skłonił organizatorów do powtórki. I tym razem wszystko udało się znakomicie. Wygląda na to, że Turniej Karate w Myszkowie na stałe wpisze się w kalendarz imprez sportowych.

Wszystko dzięki energicznej pracy Zbigniewa Kaszyckiego, który od wielu lat trenuje młodych karateków w Myszkowie.
Popularność tego trudnego sportu w mieście ciągle rośnie.
Zawody odbyły się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Publicznych nr 5 w Myszkowie. Wzięło w nich udział ponad 100 dzieci z klubów z województwa śląskiego. Na widowni zasiedli rodzice.

Podczas oficjalnego otwarcia, Zbigniew Kaszycki podziękował wszystkim za udział i przybycie. Wyraził także wdzięczność wszystkim sponsorom i instytucjom, które wsparły organizację Turnieju. Starosta Myszkowski Wojciech Picheta odebrał okolicznościową statuetkę w podziękowaniu za pomoc finansową udzieloną przez Powiat Myszkowski.
Zawodnicy musieli zaprezentować się w dwóch konkurencjach: kata – układ figur z wyimaginowanym przeciwnikiem; kumite – walki.
Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie, gwarantując emocje do samego końca. Nie mniej niż młodzi uczestnicy, zadowoleni z występów swoich dzieci byli rodzice, którzy z zapartym tchem śledzili walki swoich dzieci.


Zawodnicy, biorący udział w Turnieju w czasie otwarcia


Wsparli Turniej: od lewej - Starosta Myszkowski Wojciech Picheta, Bogusław Cygankiewicz, Aleksandra Okraska - Dyrektor ZSP nr 5, gdzie odbył się Turniej

17

CZE

2013

30216

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

karate1_845768265.JPG

Zdjęcie: karate1_845768265.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.