Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Finał Konkursu „Pamiętamy o Powstaniu Styczniowym” – relacja filmowa

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z finału zorganizowanego przez Starostwo Powiatowe w Myszkowie konkursu o Powstaniu Styczniowym, który odbył się w sali sesyjnej Starostwa.

Konkurs ogłoszono w związku ze 150 rocznicą wybuchu Powstania Styczniowego oraz ustanowieniem przez Senat Rzeczypospolitej roku 2013 rokiem Powstania.

Wzięli w nim udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadpodstawowych. W poszczególnych kategoriach pierwsze miejsca przyznano Wiktorii Szczepanek - SP im. Wł. Szafera w Żarkach, Justynie Mike - Gimnazjum nr 5 im. H. Sienkiewicza w Myszkowie i Martynie Radosz - ZS im. T. Kościuszki w Żarkach.Cały materiał poświęcony konkursowi wraz z listą nagrodzonych i wszystkich uczestników można przeczytać tutaj

W opinii komisji konkursowej „wszystkie prace dowodzą wysiłku, jaki każdy z uczestników Konkursu włożył w ich przygotowanie, świadczą o niepospolitych talentach – plastycznych i literackich – jaki rodzą się w Powiecie Myszkowskim. Biorąc pod uwagę temat konkursu, niezwykle trudny i wymagający sporej wiedzy i wyobraźni, jesteśmy jako Komisja pełni podziwu dla pomysłowości i odpowiedzialności merytorycznej wszystkich uczestników Konkursu.”

17

LIP

2013

19250

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.