Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

„Sprzątanie Świata” – pod patronatem Starosty Myszkowskiego

Zapraszamy do udziału w akcji „Sprzątanie Świata – Polska 2013”! Kolejna, już dwudziesta edycja akcji, organizowana jest w dniach 20-22 września 2013 r. w ramach światowej kampanii „Clean up the World”. Jej organizatorem i koordynatorem jest Fundacja Nasza Ziemia z siedzibą w Warszawie. Hasło tegorocznej kampanii to: „Odkrywamy Czystą Polskę.” Patronat nad akcją objął Starosta Myszkowski Wojciech Picheta.

Zwracamy się z apelem do uczniów wszystkich szkół z Powiatu Myszkowskiego, pracowników jednostek organizacyjnych Starostwa i Gmin, członków kół łowieckich, kół wędkarskich oraz mieszkańców o czynne włączenie się w akcję.

Wzorem lat poprzednich Starosta Myszkowski Wojciech Picheta zakupił niezbędny sprzęt do przeprowadzenia akcji – worki i rękawice ochronne.

Warto dodać, że w ubiegłorocznej akcji „Sprzątanie Świata” na terenie Powiatu Myszkowskiego wzięło udział około 4300 dzieci, młodzieży i dorosłych. W wyniku ich działań usunięto kilkadziesiąt ton różnego rodzaju odpadów oraz zlokalizowano i częściowo uprzątnięto kilkanaście dzikich wysypisk śmieci.

12

WRZ

2013

38209

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.