Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Myszkowskiego, dla których organem nadzoru jest Starostwo Myszkowskie, obchodzono Dzień Edukacji Narodowej.

Jak co roku, szkoły przygotowały się do tego ważnego święta. Przygotowano uroczystości, podczas których dyrektorzy podziękowali gronu pedagogicznemu za całoroczną pracę. W nie mniejszym stopniu w uroczystości zaangażowała się młodzież szkolna, prezentując pomysłowe inscenizacje artystyczne.

Na uroczystościach nie mogło zabraknąć przedstawicieli samorządu powiatowego. W Zespole Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach zjawili się Starosta Myszkowski Wojciech Picheta, Wicestarosta Mariusz Trepka oraz Przewodniczący Rady Powiatu Marian Szczerbak.

Do Zespołu Szkół nr 1 im. E. Kwiatkowskiego w Myszkowie przybył Starosta Wojciech Picheta. Obecni byli również przedstawiciele Wojewódzkiej Komendy Uzupełnień w Częstochowie, myszkowskiej Policji i Straży.
- Pragnę podziękować Państwu za pracę, którą Państwo na rzecz młodych ludzi wykonujecie. Jest to praca nieoceniona. Jestem zbudowany tym, że tak pięknie Państwo podeszli do tych uroczystości, kultywując postawy patriotyczne wśród młodych ludzi. Kiedyś w przyszłości to z pewnością zaprocentuje, że utożsamiają się z naszą ojczyzną i jej historią. Mam nadzieję, że będą się utożsamiać również z naszym powiatem. Gratulując Państwu tego święta, składam serdeczne podziękowania za Państwa pracę. My z naszej strony staramy się Państwu pomagać- mówił Starosta Wojciech Picheta podczas uroczystości.

Starosta wyraził również szczególne podziękowania Dyrektor ZS w Żarkach Marioli Piątek za udział szkoły w organizacji Dożynek Powiatowych.
Ważnym momentem podczas uroczystości w ZS nr 1 w Myszkowie było podpisanie umowy o współpracy między Szkołą i WKU w Częstochowie. W placówce przed kilkoma laty stworzone zostały klasy mundurowe, tego rodzaju współpraca jest więc bardzo istotna. Umowę podpisali Dyrektor ZS Eugeniusz Bugaj i mjr Andrzej Kowalski.
Warto dodać, że w najbliższą środę sześcioro nauczycieli ze szkół ponadgimnazjalnych otrzyma nagrody Starosty za wspaniałe osiągnięcia.Zespół Szkół w Żarkach: nauczyciele nagrodzeni przez Dyrektor Mariolę Piątek na zdjęciu ze Starostą Wojciechem Pichetą, Wicestarostą Mariuszem Trepką i Przewodniczącym Rady Powiatu Marianem Szczerbakiem


Starosta Wojciech Picheta dziękuje Dyrektor Marioli Piątek za udział w Dożynkach Powiatowych


Nagrodzenin nauczyciele Zespołu Szkół nr 1 na zdjęciu z gośćmi


Dyrektor Eugeniusz Bugaj i mjr Andrzej Kowalski podpisują umowę między Zespołem Szkół nr 1 a Wojewódzką Komendą Uzupełnień

14

PAŹ

2013

97870

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

swie1_206474148.JPG

Zdjęcie: swie1_206474148.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.