Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Zwycięskie siatkarki z myszkowskiego PUP

Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia okazał się bardzo udany dla Powiatowego Urzędu Pracy. To właśnie w miniony piątek drużyna siatkarska kobiet reprezentująca myszkowski PUP dowiodła swej wartości sportowej, pokonując po zaciętym meczu zespół PUP z Kłobucka.

Turniej odbył się w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Myszkowie. Na długo przed rozpoczęciem pojedynku trybuny zapełniły się kibicującymi obu drużynom.

Zawody otworzyli wspólnie Dyrektor PUP w Myszkowie Marek Węgrzynowicz i Dyrektor PUP w Kłobucku Małgorzata Szymanek.

Wśród publiczności znaleźli się m.in. Starosta Myszkowski Wojciech Picheta, który ufundował nagrody dla obu zespołów, Wicemarszałek Województwa Śląskiego Mariusz Kleszczewski.

Już od pierwszego gwizdka sędziego widać było, że naprzeciw siebie stanęły drużyny o wysokich umiejętnościach siatkarskich. Każdy set oznaczał walkę punkt za punkt, nie zabrakło dramatycznych momentów i typowej sportowej „nerwówki”.

Na uznanie zasługuje oprawa meczu: znakomita organizacja, profesjonalni sędziowie, głośny, ale kulturalny doping publiczności, jak również pokazy cheerleaderek z pomponami, w których rolę wcieliły się urzędniczki z myszkowskiego PUP.

Ostatecznie lepsze okazały się panie z PUP z Myszkowa, które rozstrzygnęły rywalizację na swoją korzyść w stosunku 2:0 w setach.

Siatkarki z Myszkowa zagrały w składzie: Marzena Kulak, Ewa Ziajska-Łazaj, Anna Męcik-Szymak, Anna Waloch, Monika Kot, Agnieszka Nowakowska-Fiutek, Agnieszka Morawiec.


Kobiecy zespół siatkarski Powiatowego Urzędu Pracy w Myszkowie ze Starostą Myszkowskim Wojciechem Pichetą i Dyrektorem PUP Markiem Węgrzynowiczem


Panie z myszkowskiego PUP wcieliły się również w rolę cheerleaderek

17

LUT

2014

15669

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Turniej1_793679438.JPG

Zdjęcie: Turniej1_793679438.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.