Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

XXI edycja akcji „SPRZĄTANIE ŚWIATA – POLSKA 2014” pod patronatem Starosty Myszkowskiego


W dniach 19 – 21 września 2014 r. odbyła się kolejna, już XXI edycja akcji „SPRZĄTANIE ŚWIATA – POLSKA 2014” w ramach światowej kampanii „Clean Up the World”, której organizatorem i koordynatorem jest Fundacja Nasza Ziemia z siedzibą w Warszawie. Hasło tegorocznej edycji kampanii brzmiało: „Turysto! Szanuj środowisko!”.

Starosta Myszkowski Wojciech Picheta zakupił niezbędny sprzęt do przeprowadzenia akcji (tj. worki i rękawice ochronne), który został przekazany wszystkim gminom naszego Powiatu oraz innym uczestnikom akcji.

Do akcji włączyli się uczniowie szkół i przedszkoli, członkowie kół łowieckich
i członkowie kół wędkarskich z terenu naszego Powiatu, pracownicy jednostek organizacyjnych Starostwa, członkowie Klubu PTTK „M-2” w Myszkowie, Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Dobroczynnego o/Myszków, Jurajskiego Klubu Podróżników i Związku Młodzieży Wiejskiej.

Szerokie grono uczestników akcji umożliwiło usunięcie wielu ton odpadów z terenów chętnie odwiedzanych przez turystów (m.in. z terenów leśnych), potwierdzając jednocześnie słuszność podejmowania takich działań.

Starosta Myszkowski Wojciech Picheta serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które w trosce o środowisko naturalne poświęciły swój czas przywróceniu estetycznego i pięknego wyglądu naszemu otoczeniu.

02

PAŹ

2014

52101

razy

czytano

admin

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

sprzatanie_swiata_2014_671573558.jpg

Zdjęcie: sprzatanie_swiata_2014_671573558.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.