Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W poniedziałek zakończył się Powiatowy Konkurs Zespołów Disco Polo z udziałem grup z Powiatu Myszkowskiego. Starosta Myszkowski i Przewodniczący Rady ufundowali specjalne nagrody dla zwycięzców.

Już po raz czwarty Stowarzyszenie Podlas podjęło się organizacji konkursu rywalizacji zespołów Disco Polo. Tym razem w szranki stanęły cztery grupy, które zaprezentowały swoje utwory.

Pierwsze występy zaczęły się po południu, a koniec nadszedł wraz zachodem słońca. Myszkowianie tłumnie przybyli na koncert, a wielu dało się porwać charakterystycznym skocznym rytmom.

Nagrody dla najlepszych ufundowali Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski, Zarząd Powiatu w Myszkowie, Burmistrz Włodzimierz Żak.

Pierwsze miejsce zajęła grupa z Allegro z Lgoty Nadwarcia; drugie miejsce jury przyznało zespołowi Metron (Myszków, Zawiercie, Żarki Letnisko). Wyróżnienia przypadły grupom Lovi (Klucze) i Menelaos (Będzin).

Tuż po koncercie publiczność udała się przed stos drewna, który w kilka chwil później zajaśniał pięknym blaskiem. Tak właśnie Myszkowianie każdego roku obchodzą tradycyjną sobótkę.


Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski wręcza nagrodę


Zwycięzca konkursu Grupa Allegro na fotografii w Burmistrzem Myszkowa Włodzimierzem Żakiem i Przewodniczącym Rady Powiatu Andrzejem Jastrzębskim


Grupa Metron na zdjęciu z zaproszonymi gośćmi

26

MAJ

2015

52188

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

zesp1_190241934.jpg

Zdjęcie: zesp1_190241934.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.