Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Zarząd przedłużył powierzenie stanowiska

Zarząd Powiatu w Myszkowie podjął decyzję o przedłużeniu umowy z dyrektorem Publicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Myszkowie.

Po zasięgnięciu opinii Rady Pedagogicznej, w uzgodnieniu ze Śląskim Kuratorem Oświaty, przedłużono Robertowi Pawlikowi powierzenie stanowiska Dyrektora placówki na okres kolejnych 5 lat szkolnych, czyli do 31 sierpnia 2020 r.

Dyrektor Robert Pawlik rozpoczął pracę w Poradni w 1993 roku na stanowisku pracownika pedagogicznego, a od roku 2001 jest kierownikiem jednostki. W tym czasie systematycznie udziela ona dzieciom i młodzieży pomocy psychologiczno-pedagogicznej na najwyższym poziomie, w tym pomocy logopedycznej, pomocy w wyborze kształcenia i zawodu, jak również udziela pomocy w zakresie wychowania i kształcenia dzieci i młodzieży. Poradnia prowadzi także orzekanie w sprawach kształcenia specjalnego i nauczania indywidualnego.

dyrektor1.jpg
Dyrektor Robert Pawlik odbiera z rąk Starosty Myszkowskiego Dariusza Laseckiego akt przedłużenia powierzenia stanowiska w obecności wszystkich Członków Zarządu: Wicestarosty Anny Sochy-Korendo, Mariusza Morawca, Jakuba Grabowskiego i Rafała Kępskiego

03

CZE

2015

77636

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

dyrektor1_294301406.jpg

Zdjęcie: dyrektor1_294301406.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.