Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W remizie strażackiej w Lgocie Górnej, odbył się uroczysty Dzień Dziecka, przeznaczony dla dzieci i młodzieży z okolicy. Wśród gości zaproszonych była Wicestarosta Myszkowski Anna Socha-Korendo.
 
Dla najmłodszych było to bardzo ważne wydarzenie, nie tylko dlatego, że czekały już na wszystkich prezenty, ale również z powodu udziału w występach i konkursach. Pięknie przystrojona i zalana słońcem sala remizy wypełniła się dziećmi, którym często towarzyszyli rodzice.

dd1.JPG
Konkurs wiedzy dla dzieci. Prowadzi Wicestarosta Anna Socha-Korendo

Wicestarosta Anna Socha-Korendo przygotowała dla obecnych szczególną atrakcję. Były to dwa konkursy, jeden dla dzieci, drugi dla dorosłych - z wiedzy ogólnej o Powiecie Myszkowskim. Dzieci odpowiadały na pytania dotyczące zwierząt, z którymi poradziły sobie bardzo dobrze. Przed dorosłymi stanęło nieco trudniejsze zadanie, trzeba było bowiem odpowiedzieć na pytanie, kto jest Starostą Myszkowskim, ile gmin wchodzi w skład Powiatu Myszkowskiego oraz wymienić 5 sołectw Gminy Koziegłowy. I tutaj, jak się okazało, nie było trudności.

dd2.JPG
Po konkursach i występach przyszedł czas na prawdziwą zabawę

Dzień Dziecka w Lgocie Górnej okazał się bardzo udaną imprezą, z licznymi prezentami i atrakcjami, z których mogły skorzystać zarówno najmłodsi, jak i starsi.

18

CZE

2015

17109

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

dd1_110291791.JPG

Zdjęcie: dd1_110291791.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.