Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Leśne Skrzaty z przedszkola w Poraju przygotowały wspaniały festyn dla najmłodszych i dorosłych. Specjalnym gościem była Wicestarosta Myszkowski Anna Socha-Korendo.
 
Wśród zaproszonych gości, obok Wicestarosty byli również m.in. Maria Gurbała - Sekretarz Gminy Poraj oraz Andrzej Kozłowski - Rzecznik Prasowy UG Kierownik Referatu Komunikacji Społecznej, Informatyki i Promocji. Atrakcji nie brakowało.
 
Festyn uatrakcyjnił teatrzyk Bajkowe Skarbki Śląska ze spektaklem pt: „Przygody Kapryśnej Królewny”, który był niespodzianką ufundowaną przez Wójta Gminy Poraj.
 
Do zabawy włączeni zostali także rodzice, którzy zaprezentowali swoje zdolności           w konkursie kulinarnym Master Chef. Rodzina z każdej przedszkolnej grupy miała za zadanie przygotować wybraną przez siebie warzywną sałatkę. Zwycięską grupą okazała się reprezentacja rodziców z grupy „Muchomorki”. 
Przy wyborze zwycięskiej rodziny jury w składzie: Anna Socha-Korendo Beata Rajczyk, Maria Magdalena Gurbała, brało pod uwagę - pomysłowość, smak i estetykę.
 
Jak co roku czynny udział brali rodzice, którzy uświetnili festyn występami tanecznymi. Zaprezentowali się oni w przygotowanych przez siebie choreografiach tanecznych, a o dobry humor gości zadbali rodzice z grupy „Muchomorki” przedstawiając skecz pt: „Mariolka w Spa”.
 
Na festynie było jeszcze wiele innych atrakcji. Dzieci mogły pobawić się w sferze dobrej zabawy, gdzie czekał na nich dmuchany zamek, trampoliny oraz basen kulkowy. Każdy mógł spróbować swego szczęścia w kramiku z zabawkami bądź zmienić swój wizerunek  odwiedzając studio urody. Po ogrodzie przedszkolnym spacerowały postacie  z bajek: Spider-Man, Fred Flinstone, które rozdawały słodkie niespodzianki. Dzieci mogły również spróbować jazdy na motorze.
 
Każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. Atrakcje tego dnia zorganizowane dla dzieci i rodziców pokazały zdrowy sposób spędzania wolnego czasu oraz dobry sposób na integrację rodziny. Festyn zakończył się sukcesem organizacyjnym dzięki pomocy sponsorów oraz rodziców.
prz1.JPG
Wicestarosta Anna Socha-Korendo wręcza nagrody laureatom konkursów

20

LIP

2015

4942

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

prz1_915625404.JPG

Zdjęcie: prz1_915625404.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.