Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Nagrody Starosty Myszkowskiego odebrali z rąk członków Zarządu Powiatu nauczyciele, którzy w minionym roku szkolnym w swojej pracy i codziennym wysiłku dydaktycznym osiągnęli wyróżniające się wyniki.
 
Nagrodzeni nauczyciele na co dzień zajmują się pracą pedagogiczną w szkołach ponadgimnazjalnych, dla których organem prowadzącym jest Starostwo Powiatowe. Ich profesjonalizm przynosi wiele pożytku uczniom, znajdującym się pod ich opieką, jak i placówkom, w których uczą.

Wręczenie nagród odbyło się w podczas obrad Zarządu Powiatu. Okolicznościowe dyplomy nagrodzeni odebrali z rąk Starosty Myszkowskiego Dariusza Laseckiego w asyście Wicestarosty Anny Sochy Korendo i Przewodniczącego Rady Powiatu Andrzeja Jastrzębskiego.
 
Starosta Dariusz Lasecki pogratulował uhonorowanym wybitnych osiągnięć dydaktycznych i podziękował za olbrzymi wkład w wychowanie młodzieży. 
 
Wśród wyróżnionych znaleźli się: Magdalena Duda-Hom – nauczycielka w Zespole Szkół nr 2; Anna Grzywna – nauczycielka w Liceum Ogólnokształcącym w Myszkowie; Edyta Bacior – nauczycielka w Zespole Szkół w Żarkach; Edyta Pisarska – nauczycielka w Zespole Szkół nr 1; Piotr Rejman – nauczyciel w Zespole Szkół nr 1; Aleksander Surma – Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Myszkowie.
 
nauczy.jpg
Gabinet Starosty: nagrodzeni nauczyciele na zdjęciu ze Starostą Myszkowskim Dariuszem Laseckim, Wicestarostą Anną Sochą-Korendo i Przewodniczącym Rady Powiatu Andrzejem Jastrzębskim

27

PAŹ

2015

49681

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

nauczy_365925664.jpg

Zdjęcie: nauczy_365925664.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.