Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Konkurs na Dyrektora SP ZOZ rozstrzygnięty

Dr Khalid Hagar, pełniący dotychczas obowiązki Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Myszkwie, wygrał konkurs na to stanowisko. 
 
W wyniku przeprowadzonego postępowania konkursowego, na podstawie uchwały Zarządu Powiatu, Dyrektor objął stanowisko 7 stycznia.
Tego dnia Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki przekazał na ręce Dyrektora uchwałę Zarządu Powiatu. W uroczystości wzięli udział Wicestarosta Anna Socha-Korendo, Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski, Członkowie Zarządu Jakub Grabowski, Rafał Kępski, Mariusz Morawiec.

dyr11.jpg
Dyrektor Khalid Hagar odbiera uchwałę Zarządu Powiatu od Starosty Dariusza Laseckiego i Wicestarosty Anny Sochy-Korendo

W zakres wymagań konkursowych wchodziły m.in. – wykształcenie wyższe, posiadanie wiedzy i doświadczenia dającego rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków dyrektora, znajomość przepisów prawnych w dziedzinie działalności leczniczej oraz finansach publicznych, a także regulacji prawnych dotyczących funkcjonowania podmiotu leczniczego.

Dr Khalid Hagar spełnił wszystkie wymagania i uzyskał rekomendację komisji konkursowej.
Przypomnijmy, że Dr Khalid Hagar jest lekarzem w zakresie chorób wewnętrznych. Jego doświadczenie w sferze medycznej, jak również w dziedzinie kierownictwa jest bardzo duże. Wcześniej był m.in. kierownikiem myszkowskiego pogotowia i ordynatorem Oddziału Wewnętrznego w myszkowskim Szpitalu. 

Dyrektor jest bardzo dobrym i cenionym specjalistą, a ponadto, jako osoba od lat związana zawodowo z SP ZOZ-em, posiada gruntowną wiedzę o specyfice jego działania oraz świetną orientację w aktualnej sytuacji finansowej i kadrowej wszystkich placówek wchodzących w skład Zespołu. 
 
dyr2.jpg
Uchwałą Zarządu Powiatu stanowisko Dyrektora SP ZOZ Khalid Hagar objął 7 stycznia; na zdjęciu - Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, Wicestarosta Anna Socha-Korendo, Przewodniczący Rady Andrzej Jastrzębski, Członkowie Zarządu Jakub Grabowski, Rafał Kępski, Mariusz Morawiec

08

STY

2016

70217

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

dyr11_67058871.jpg

Zdjęcie: dyr11_67058871.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.