Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Gmina Poraj po raz pierwszy przyznała tytuł Kobiety Roku. Laureatką została Wicestarosta Myszkowski Anna Socha-Korendo.
 
Panie – mieszkanki Gminy Poraj, piastujące znaczące funkcje, pełniące ważne role społeczne oraz angażujące się w rozwój Gminy – odpowiedziały na zaproszenie Wójta Łukasza Stachery i zjawiły się w sali widowiskowo-konowej „Bajka”, aby wspólnie uczcić święto Dnia Kobiet.
 
Wśród tego szacownego gremium nie zabrakło Wicestarosty Anny Sochy–Korendo, przedstawicielek władz Gminy – Jadwigi Zasik – Skarbnika, Marii Magdaleny Gurbały – Sekretarz oraz Kierowników – oczywiście płci żeńskiej. Wśród gości była również Katarzyna Kaźmierczak - Przewodnicząca wraz z paniami radnymi. Swoim przybyciem zaszczyciły nas również panie Sołtys Gminy Poraj, dyrektorzy jednostek organizacyjnych i oświatowych Gminy Poraj, panie z kół emerytów i rencistów, kół gospodyń wiejskich, zespołów działających przy GOK-u, Klubów, Stowarzyszeń i innych organizacji pozarządowych. 
 
Dla Wicestarosty Anny Sochy-Korendo było to szczególny wieczór. To ona bowiem została wyróżniona tytułem Kobiety Roku. Organizatorzy do samego końca trzymali swój werdykt w tajemnicy, więc zaskoczenie było zupełne. 
Podczas uroczystej laudacji podkreślono, że Anna Socha-Korendo od wielu lat z wielkim zapałem i zaangażowaniem przyczynia się do rozwoju Gminy, jest kobietą obdarzoną wielką charyzmą, zawsze uśmiechniętą i pomocną ludziom. 

kobieta roku.jpg
Wicestarosta Anna Socha-Korendo odebrała z rąk Wójta Łukasza Stachery tytuł Kobiety Roku 

Po części oficjalnej nastąpiła pora na atrakcje artystyczne. Jedną z niespodzianek przygotowanych dla Pań był występ kabareciarza i showmena – Grzegorza Stasiaka, któremu dużą popularność przyniosła funkcja instruktora nauki jazdy w programie ,,Nauka Jazdy” oraz serial ,,Święta wojna”, w którym zagrał rolę Alojza. 

Nie mogło zabraknąć także konkursu, w którym uczestniczyła płeć piękna. Panie zostały podzielone na 2 grupy pięcioosobowe i uczestniczyły w trzech konkurencjach, żarliwie zdobywając punkty. O zwycięstwie drużyny oczywiście decydowała zdobyta ilość punktów. Pierwszy konkurs dotyczył wiedzy ogólnej, drugi polegał na najszybszym odgadnięciu tytułu piosenki przy akompaniamencie Pana Mirosława Podlejskiego, a trzeci – ten najtrudniejszy - na odgadnięciu - z zawiązanym oczami – kilku haseł.
Zwycięska drużyna w nagrodę dostała upominki – kosmetyki - a pozostałe panie nagrody pocieszenia. Po konkursie na scenę został zaproszony Zespół Instrumentalny z Żarek Letniska, który umilił swym repertuarem Gminny Dzień Kobiet. Uwieńczeniem tego, tak miłego dla Pań dnia, był słodki poczęstunek przygotowany w foyer, podczas którego czas umilała gościom Kapela Biesiadna z Choronia. W tym dniu Panie mogły zapomnieć o codziennych zmaganiach, pracy i roli jaką pełnią we wszystkich dziedzinach życia. 
 
kobieta roku2.jpg
Na scenie panie brały udział w specjalnych konkursach

22

MAR

2016

58072

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

kobieta roku_613876196.jpg

Zdjęcie: kobieta roku_613876196.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.