Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W Starostwie Powiatowym miało miejsce oficjalne przekazanie placu budowy obwodnicy Myszkowa. Kilkanaście dni wcześniej w Katowicach odbyła się uroczystość podpisania umowy, w której wzięli udział Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki i Wicestarosta Anna Socha-Korendo.
 
Myszkowska obwodnica to jedna z ważniejszych inwestycji drogowych w Powiecie Myszkowskim. Oczekiwane ułatwienia komunikacyjne przyczynią się do poprawy i uelastycznienia ruchu drogowego. Ponadto jej przebieg ma znaczenie dla atrakcyjności terenów inwestycyjnych, które Zarząd Powiatu oferuje do sprzedaży.

Przed kilkoma dniami do starostwa przybyli przedstawiciele Urzędu Wojewódzkiego, Wojewódzkiego Zarządu Dróg, wykonawcy, kierowników budowy, inżynierów i projektantów, których przyjęli członkowie Zarządu Powiatu w osobach – Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, Wicestarosta Anna Socha-Korendo, Radni Rafał Kępski, Mariusz Morawiec i Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski.

Spotkanie dotyczyło technicznych szczegółów związanych z początkami robót. Już w tym miesiącu ruszą prace. Przypomnijmy, że w wyniku starań Starosty Dariusza Laseckiego i Zarządu inwestycja rozpocznie się w okolicy projektowanego ronda na polach będuskich. Dzięki temu odcinek biegnący przez tereny inwestycyjne zostanie szybciej ukończony.
 
 
obwod1.jpg
Spotkanie w starostwie dotyczące przekazania placu budowy obwodnicy z udziałem członków Zarządu Powiatu, inwestorów, wykonawców 

04

KWI

2016

41149

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

obwod1_680935067.jpg

Zdjęcie: obwod1_680935067.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.