Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Spotkanie Zespołu ds. koordynacji prac nad stworzeniem spójnej sieci tras rowerowych

W środę odbyło sie drugie spotkanie Zespołu ds. koordynacji prac nad stworzeniem spójnej sieci tras rowerowych w powiecie myszkowskim. Spotkaniu przewodniczył Członek Zarządu Powiatu Myszkowskiego Rafał Kępski.

Obecni na spotkaniu przedstawiciele Gmin oraz Starostwa Powiatowego w Myszkowie dyskutowali o potrzebach mieszkańców regionu w zakresie komunikacji rowerowej. Podstawą debaty była ankieta dostępna do połowy czerwca w Urzędach Miast i Gmin oraz stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Myszkowie. W sondzie wzięło udział ponad 500 osób, dzięki czemu interpretacja odpowiedzi pozwoli uzyskać ogólny obraz potrzeb i wymagań mieszkańców w odniesieniu do lokalnych tras rowerowych. Podczas kolejnych spotkań zostanie przedstawiona dogłębna analiza wyników ankiety. Na spotkaniu omówiono także stan obecnej infrastruktury rowerowej oraz trasy, które byłyby najbardziej potrzebne w powiecie myszkowskim. W najbliższym czasie planuje się stworzyć mapę obecnych i pożądanych ścieżek rowerowych, z podziałem na szlaki turystyczne i komunikacyjne. Efekty prac poszczególnych gmin zostaną przedstawione na kolejnym spotkaniu.


zespol.jpg
W spotkaniu uczestniczyli (od lewej): Barbara Rajczyk, Artur Uchnast, Iwona Bugaj, Rafał Kępski, Edyta Wrzosowska, Małgorzata Budek oraz Edyta Sawicka.

30

CZE

2016

38276

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

zespol_802395031.jpg

Zdjęcie: zespol_802395031.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.