Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Jak co roku Dzień Edukacji Narodowej obchodzili emerytowani nauczyciele – członkowie Sekcji Emerytów i Rencistów Myszkowskiego Związku Nauczycielstwa Polskiego.

kopia7.bmp
Przewodnicząca Sekcji - Jadwiga Matyja odbiera kwiaty z rąk Starosty Myszkowskiego - Dariusza Laseckiego, Członka Zarządu - Rafała Kępskiego, Przewodniczącego Rady Powiatu Myszkowskiego - Andrzeja Jastrzębskiego i Wiceprzewodniczącego - Jana Kierasa.

W Miejskim Domu Kultury w minioną sobotę spotkali się emerytowani nauczyciele, aby świętować Dzień Edukacji Narodowej. Przybyłych gości przywitała Jadwiga Matyja – Przewodnicząca Sekcji. Wśród gości honorowych znaleźli się Starosta Myszkowski – Dariusz Lasecki, Członek Zarządu – Rafał Kępski i Przewodniczący Rady Powiatu Myszkowskiego – Andrzej Jastrzębski i Wiceprzewodniczący Jan Kieras.

Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki złożył wszystkim emerytowanym nauczycielom najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności, jak również poinformował o najbliższych inwestycjach Powiatu w placówkach ponadgimnazjalnych.

- W tym roku pozyskaliśmy dla naszych dwóch szkół środki na dwa mocne projekty z UE. Są to projekty miękkie na kształcenie i praktyki uczniowski wraz z doposażeniem pracowni oraz projekty przeznaczone na remonty placówek. Skorzystają z nich Zespół Szkół w Żarkach i Zespół Szkół nr 1 w Myszkowie. Łącznie jest to kwota ok. 6,5 mln zł. Dofinansowanie ze starostwa to ok. 1,5 mln zł  – mówił Starosta.

Nie obyło się bez życzeń i wspólnych rozmów przy stole. Starosta Dariusz Lasecki wspólnie z Członkiem Zarządu Rafałem Kępskim, Przewodniczącym Rady Powiatu Andrzejem Jastrzębskim i Wiceprzewodniczącym Janem Kierasem wręczył na ręce Przewodniczącej Sekcji okolicznościowy bukiet kwiatów. Goście z Powiatu przygotowali jeszcze jeden prezent dla uczestników uroczystości - każdy z gości otrzymał piękny album o Powiecie Myszkowskim. Impreza przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze podobnie jak w poprzednich latach.

kopia3.bmp
Świętowanie przy wspólnym stole.

kopia8.bmp
Honorowi goście Powiatu Myszkowskiego sprezentowali nauczycielom albumy, które wręczali: Starosta Myszkowski - Dariusz Lasecki...

kopia5.bmp
... Przewodniczący Rady Powiatu - Andrzej Jastrzębski...

kopia6.bmp
...Rafał Kępski - Członek Zarządu Powiatu Myszkowskiego.

kopia1.bmp
Specjalnie na tę okazję Jan Kieras sprawił gościom niecodzienny prezent w postaci wina własnej produkcji

kopia2.bmp
Przewodniczący Andrzej Jastrzębski i Wiceprzewodniczący Jan Kieras w myśl zasad męskiej kindersztuby służyli paniom, zapraszając do degustacji...

18

PAŹ

2016

4193

razy

czytano

Rzecznik

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

kopia7_72409028.bmp

Zdjęcie: kopia7_72409028.bmp

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.