Fundusze Unijne dla firm

Śląskie Centrum Przedsiębiorczości zaprasza na konferencję:
FUNDUSZE UNIJNE DLA FIRM

Data: 7.12.2016 r.
Miejsce: Hotel ANGELO, Katowice, ul. Sokolska 24
Czas trwania: 9.00 – 14.00

Myślisz o rozwoju swoim i swojej firmy?

Szukasz wsparcia finansowego?

Poszukujesz terenów inwestycyjnych lub partnerów zagranicznych?
Weź udział w interesujących WYKŁADACH z zakresu współpracy nauki i biznesu, przedsiębiorczości i oferty Programu Regionalnego dla firm.

Wypracuj pomysły na innowacje w swoim przedsiębiorstwie lub dowiedz się jak pozyskać środki z Programów Ramowych oraz Instrumentów Finansowych UE w ramach dedykowanych WARSZTATÓW.
W ramach Strefy Rozmów:
- ZAPYTAJ O WSPARCIE UNIJNE U ŹRÓDŁA;
- SKONSULTUJ POMYSŁ NA ROZWÓJ;
- NAWIĄŻ WSPÓŁPRACĘ BADAWCZĄ;
- ZAPYTAJ O WSPÓŁPRACĘ Z PARTNERAMI ZAGRANICZNYMI;
- POZNAJ OFERTĘ TERENÓW INWESTYCYJNYCH;
- ZAŁÓŻ PODPIS ELEKTRONICZNY.

Do współpracy zapraszamy Partnerów Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości – Instytucje wdrażające Programy Ramowe, Ogólnopolskie oraz Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego w częściach poświęconych wspieraniu rozwoju sektora MŚP oraz firm dużych, a także  Centra Innowacji Uczelni Województwa Śląskiego.

Udział w konferencji i towarzyszących jej warsztatach jest bezpłatny. Prosimy o dokonywanie rejestracji udziału na www.scp-slask.pl

O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowych informacji w imieniu Organizatora udzielają pracownicy Wydziału informacji i Promocji ŚCP: Adriana Witkowska – Konieczny: adriana.witkowska@scp-slask.pl; Krzysztof Winter: krzysztof.winter@scp-slask.pl; Jarosław Ziewiec: jaroslaw.ziewiec@scp-slask.pl. Tel.: (32)743 91 71, (32)743 91 77.

Konferencja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej -  Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Autor:  Biuro Promocji, Kultury i Sportu
LIS