Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W poniedziałek na wieczerzy wigilijnej spotkały się panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Malwy” z Poraja i panowie z „Jurajskiej Kapeli Biesiadnej. Powiat Myszkowski reprezentowała Wicestarosta Myszkowski Anna Socha-Korendo. Nie mogło zabraknąć wspólnego śpiewania kolęd i życzeń. Podsumowany został 2016 rok działalności Koła i zespołu.

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Malwy” na czele z Haliną Podlejską i panowie z Jurajskiej Kapeli Biesiadnej, której szefuje Mirosław Podlejski na co dzień występują na terenie gminy i województwa śląskiego. Przy wspólnym świątecznym stole razem z Malwami i Kapelą zasiedli Wicestarosta Myszkowski Anna Socha-Korendo, Wójt Gminy Poraj Łukasz Stachera, Wicewójt Gminy Katarzyna Kaźmierczak, Sekretarz Gminy Poraj Maria Gurbała, Dyrektor GOK Magdalena Ryziuk-Wilk. Atmosfera była prawdziwie świąteczna.

malwy2.bmp
Wicestarosta Anna Socha-Korendo razem z Wójtem Gimny Poraj Łukaszem Stacherą, Wicewójtem Katarzyną Kaźmierczak, Sekretarzem Gminy Poraj Marią Gurbałą, Dyrektor GOK Magdaleną Ryziuk Wilk

20

GRU

2016

91463

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

malwy2_891627959.bmp

Zdjęcie: malwy2_891627959.bmp

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.