Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Spotkanie dotyczące środków unijnych

W Starostwie Powiatowym w Myszkowie miało miejsce spotkanie robocze podsumowujące dotychczasowe aplikowanie o środki unijne poszczególnych gmin w naszym powiecie.

przedsiebiorcy1.jpg
Zaproszeni goście podczas spotkania

Nastąpiła wymiana doświadczeń pomiędzy włodarzami, omówiono dotychczasowe sukcesy i zadeklarowano wzajemną współpracę w dalszym procesie pozyskania wsparcia unijnego. Spotkanie pozwoliło również na omówienie bieżących spraw wynikających ze zmian na szczeblu krajowym w zakresie szkolnictwa i służby zdrowia.

W spotkaniu wzięli udział: Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, Burmistrz Myszkowa Włodzimierz Żak, Burmistrz Miasta I Gminy Żarki Klemens Podlejski, Burmistrz Gminy i Miasta Żarki Jacek Ślęczka, Wójt Gminy Niegowa Dorota Hajto-Mazur, Wój Gminy Poraj Łukasz Stachera, Kierownik Wydziału Rozwoju Miasta w Myszkowie Agnieszka Irzwikowska, Kierownik Referatu do Pozyskiwania Środków Europejskich i Krajowych w Żarkach Małgorzata Banaszczyk, Kierownik Biura Rozwoju i Funduszy Unijnych w Starostwie Powiatowym Małgorzata Budek, Kierownik Referatu Ochrony Środowiska i Promocji Gminy Niegowa Paweł Pikuła,  Kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej, Inwestycji i Pozyskiwania Środków w Poraju Adam Zaczkowski,  i pracownik Wydziału Rozwoju i Funduszy Unijnych w Starostwie Powiatowym Michał Małysz.

03

LUT

2017

56349

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

przedsiebiorcy1_412495104.jpg

Zdjęcie: przedsiebiorcy1_412495104.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.