Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Nauczyciele świętowali Dzień Kobiet

W minioną sobotę Sekcja Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego zorganizowała uroczystość Dnia Kobiet. Zaproszenie na to szczególne wydarzenie przyjęli Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski i Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Jan Kieras.

kobiety.jpg
Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski i Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Jan Kieras wręczają Paniom kwiaty i upominki

kob.jpg
Przewodnicząca SEiR Związku Nauczycielstwa Polskiego w Myszkowie Jadwiga Matyja wita przybyłych gości

Przewodnicząca SEiR Związku Nauczycielstwa Polskiego w Myszkowie Jadwiga Matyja powitała przybyłych gości i poprowadziła spotkanie. Uroczystość odbyła się tak jak rok temu w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie, gdzie zgromadziło się niemal 100 osób.

Oprócz członków Związku wśród zaproszonych gości znaleźli się także m.in. Burmistrz Myszkowa Włodzimierz Żak, Wiceburmistrz Iwona Franelak, Przewodniczący Rady Miasta Jerzy Woszczyk.

Przedstawiciele samorządów złożyli Paniom najlepsze życzenia z okazji ich święta i wręczyli okolicznościowe kwiaty i drobne upominki.

kobi.jpg
Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębki i Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Jan Kieras składają życznia z okazji Dnia Kobiet

- Przez wiele lat byłem związanym ze szkolnictwem myszkowskim, tym bardziej jest mi więc miło, że kolejny raz mam przyjemność się z państwem spotkać. W imieniu Starosty Myszkowskiego Dariusza Laseckiego, swoim i obecnego tu Wiceprzewodniczącego Jana Kierasa pragnę przekazać Paniom najlepsze życzenia, abyśmy mogli jak najdłużej w szczęściu, spokoju i uśmiechu spotykać się podczas wszelkich okolicznościowych uroczystości- powiedział Przewodniczący Andrzej Jastrzębski, który pracował wiele lat w oświacie jako nauczyciel i dyrektor.

Nauczyciele, którzy działają w myszkowskiej sekcji PZN, przez wiele lat kształtowali charaktery młodzieży i mają ogromny wkład w rozwój i wychowanie kilku pokoleń mieszkańców Powiatu Myszkowskiego.

ko.jpg
od lewej: Przewodniczący Rady Miasta Jerzy Woszczyk, Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski, Wiceburmistrz Myszkowa Iwona Franelak, Burmistrz Myszkowa Włodzimierz Żak, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Jan Kieras
 
kobie.jpg
Zaproszeni goście podczas uroczystości

kobiet.jpg
Wręczanie kwiatów

20

MAR

2017

95511

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

kobiety_23481302.jpg

Zdjęcie: kobiety_23481302.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.