Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Pamięć o samorządowcach Powiatu Myszkowskiego

Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, Wicestarosta Anna Socha-Korendo i Przewodniczący Rady Powiatu w Myszkowie Andrzej Jastrzębski w przeddzień wszystkich świętych – udali się na groby byłych Radnych Rady Powiatu, którzy już od nas odeszli.

gro1.jpg
Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki i Przewodniczący Rady Powiatu w Myszkowie Andrzej Jastrzębski przy grobie byłego Przewodniczącego Rady Janusza Jakubca
 
Samorządowcy, których już nie ma wśród nas, przyczynili się do rozwoju Powiatu. Ich działalność w dziedzinie samorządu powiatowego i szeroka aktywność publiczna stanowią istotny wkład w życie społeczności gminnych i powiatowych.

gro2.jpg
Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki i Przewodniczący Rady Powiatu w Myszkowie przy grobie byłego Radnego Rady Powiatu Stanisława Majera
 
Pamięć o nich jest ważnym elementem tradycji samorządowej. Stąd przedstawiciele Powiatu Myszkowskiego odwiedzili groby byłych Przewodniczących Rady Powiatu – Janusza Jakubca i Mariana Szczerbaka, a także Radnego Powiatu Stanisława Majera.

gro3.jpg
Wicestarosta Anna Socha-Korendo zapala znicze na grobie Przewodniczącego Rady Powiatu w Myszkowie Mariana Szczerbaka (w asyście Kierownika Biura Promocji, Kultury i Sportu Marcina Pilisa)

Praca każdego radnego stanowi część wspólnego dobra, jakie osoby podejmujące aktywność społeczną i samorządową, pomnażają z każdym rokiem. 
 

02

LIS

2017

50179

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

gro1_505122258.jpg

Zdjęcie: gro1_505122258.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.