Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Zaczęło się! Już za nami pierwsze mecze, już posypały się gole. Było sporo emocji. Warto pamiętać, że pierwsze mecze, mimo iż mogą dać pewną wskazówkę, kto będzie faworytem rozgrywek, niekoniecznie są dobrym papierkiem lakmusowym. Na końcu tekstu zamieszczamy link do tabeli wyników.

lig1.jpg
Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki i Członek Zarządu Powiatu Rafał Kępski witają drużyny przed pierwszym meczem Ligi

Ligę oficjalnie otworzyli Starosta Dariusz Lasecki i Członek Zarządu Powiatu Rafał Kępski, życząc zespołom udanej rywalizacji.

Warto dodać, że w jednym z zespołów gra Członek Zarządu Powiatu Myszkowskiego - Jakub Grabowski.

Pierwsze dwa mecze to po prostu grad bramek. W pierwszym meczu Krisbut-High Life (10:2) zapowiadała się wyrównana walka, obydwa zespoły są dobrze znane i mają spore osiągnięcia. Tym bardziej zaskakuje wynik. Co ciekawe, drużyny zaprezentowały wyrównany poziom i akcje mnożyły się pod obiema bramkami, jednak Krisbut popisał się niezwykłą skutecznością.

Drugie spotkanie ZUP J. Dorobisz – B-Klasa (15:1) rozpoczęło się od szybko zdobytych bramek na konto ZUP. B-Klasa nie mogła znaleźć recepty na wyjątkową skuteczność przeciwnika. I w tym przypadku różnica w zdobytych bramkach nie oddaje w pełni tego, jak zacięty był to pojedynek.

Mecz Spargo Ocieplenia Natryskowe-AKS Cannon Krusin (3:7)był bardziej wyrównany, a wynik nie do końca odzwierciedla wydarzenia na boisku. Początkowo Cannon osiągnął wysokie prowadzenie, lecz później został zepchnięty do obrony. Obie drużyny grały mądrze. W przypadku Spargo zawiodła skuteczność. Mecz wzbudził sporo emocji, obydwie drużyny walczyły do końca.

W meczu AB-Zawiercie-FC Kromołów (5:1) zmierzyły się dwa godne siebie zespoły. Gra była niezmiernie wyrównana i widowiskowa. Wygrała drużyna, która okazała się bardziej skuteczna w sytuacjach podbramkowych.

Spotkania sędziowali Damian Radkowski i Rafał Nowiński. Opiekę medyczną zapewnia Jura Cardis.

Link do aktualnej tabeli Ligi: http://www.twoja-liga.pl/index.php?plik=liga/liga_admin&liga_id=8543

Poniżej przedstawiamy fotografie z pierwszej kolejki oraz dwa zespoły. Kolejne drużyny zostaną zaprezentowane w relacjach z następnych kolejek.

lig4.jpg
Zespół B-Klasa: Dawid Kołacz, Piotr Kos, Klaudiusz Boroń, Kacper Kuwak, Łukasz Stankowski, Grzegorz Merta, Michał Zalas, Kacper Kubisa, Mateusz Stelmach, Mateusz Ginter, Kacper Dąbrowski, Dominik Sytniewski, Kamil Rudnicki, Paweł Zemła

llig5.jpg
Zespół ZUP J. Dorobisz: Bartłomiej Gęsikowski, Grzegorz Jasiński, Piotr Nowakowski, Błażej Gradek, Kamil Oleksiak, Łukasz Szawluk, Michał Dudek, Damian Laszczyk, Bartosz Czajkowski, Piotr Stasiewski, Daniel Sroślak, Przemysław Jarząbek, Wojciech Błaszczyk, Robert Szczepaniak
(na zdjęciu nie ma wszystkich zawodników)

lig2.jpg
Mecz Krisbutu z Hihg Life

lig3.jpg
B-Klasa kontra ZUP J. Dorobisz

lig6.jpg
Spargo walczy z AKS Cannon

lig7.jpg
Jakub Grabowski (po prawej) tym razem w stroju sportowym

lig8.jpg
AB Zawiercie w starciu z FC Kromołów

lig9.jpg

06

LIS

2017

92756

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

lig1_46383427.jpg

Zdjęcie: lig1_46383427.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.