Za nami druga kolejka Ligi!

Było sporo emocji. Kolejkę można podsumować jednym zdaniem: faworyci potwierdzili swoje aspiracje do zwycięstwa w rozgrywkach.
Pierwszy mecz ZUP J. Dorobisz kontra AKS Cannon Krusin był dość wyrównany. Wynik 8:4 świadczy o tym, że obydwa zespoły stworzyły wiele sytuacji podbramkowych, a jednak doświadczenie graczy ZUP ostatecznie wzięło górę i doprowadziło ich do wysokiej wygranej. ZUP dzięki temu zwycięstwu utrzymał się na pierwszym miejscu w tabeli i jest jednym z faworytów.
Krisbut ponownie wygrał bardzo wysoko, pokonując FC Kromołów aż 9:1. Wynik pozornie zaskakujący, gdyż po pierwszej kolejce należało się spodziewać, że chłopaki z Kromołowa będą wyrównanym partnerem. Tymczasem bezlitosna skuteczność Krisbutu w kolejnym meczu nie pozostawiła złudzeń: zespół mierzy w główne trofeum.
High Life po porażce w pierwszej kolejce musiał walczyć o zwycięstwo. Na drodze do sukcesu stanęli jednak chłopaki z AB Zawiercie. Mecz był wyjątkowo wyrównany, widać było, że obie drużyny grają na podobnym poziomie i wynik mógł zmienić się w każdej chwili. Dzięki wygranej 2:1 AB plasuje się na 3 pozycji w tabeli.
W ostatnim meczu tego dnia Spargo Ocieplenia Natryskowe nie dał szans B-Klasie, inkasując zwycięstwo aż 8:0. Tym samy zespół awansował w tabeli i może nadal liczyć się w walce o nawet o pierwsze miejsce. O wszystkim zadecydują bezpośrednie mecze z liderami. B-Klasa po drugiej wysokiej porażce ma raczej nikłe szanse, aby wedrzeć się do pierwszej trójki.
Tutaj tabela po dwóch kolejkach: tabela
Autor:  Biuro Promocji, Kultury i Sportu
LIS