Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Było sporo emocji. Kolejkę można podsumować jednym zdaniem: faworyci potwierdzili swoje aspiracje do zwycięstwa w rozgrywkach.
Pierwszy mecz ZUP J. Dorobisz kontra AKS Cannon Krusin był dość wyrównany. Wynik 8:4 świadczy o tym, że obydwa zespoły stworzyły wiele sytuacji podbramkowych, a jednak doświadczenie graczy ZUP ostatecznie wzięło górę i doprowadziło ich do wysokiej wygranej. ZUP dzięki temu zwycięstwu utrzymał się na pierwszym miejscu w tabeli i jest jednym z faworytów.
Krisbut ponownie wygrał bardzo wysoko, pokonując FC Kromołów aż 9:1. Wynik pozornie zaskakujący, gdyż po pierwszej kolejce należało się spodziewać, że chłopaki z Kromołowa będą wyrównanym partnerem. Tymczasem bezlitosna skuteczność Krisbutu w kolejnym meczu nie pozostawiła złudzeń: zespół mierzy w główne trofeum.
High Life po porażce w pierwszej kolejce musiał walczyć o zwycięstwo. Na drodze do sukcesu stanęli jednak chłopaki z AB Zawiercie. Mecz był wyjątkowo wyrównany, widać było, że obie drużyny grają na podobnym poziomie i wynik mógł zmienić się w każdej chwili. Dzięki wygranej 2:1 AB plasuje się na 3 pozycji w tabeli.
W ostatnim meczu tego dnia Spargo Ocieplenia Natryskowe nie dał szans B-Klasie, inkasując zwycięstwo aż 8:0. Tym samy zespół awansował w tabeli i może nadal liczyć się w walce o nawet o pierwsze miejsce. O wszystkim zadecydują bezpośrednie mecze z liderami. B-Klasa po drugiej wysokiej porażce ma raczej nikłe szanse, aby wedrzeć się do pierwszej trójki. 
Tutaj tabela po dwóch kolejkach: tabela

13

LIS

2017

76129

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.