Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Liga Piłki Halowej wkracza w decydującą fazę. Rozgrywki stają się coraz bardziej emocjonujące, a wyniki ostatniej kolejki znów „pomieszały” w tabeli.

ligapiata6.jpg


Tutaj aktualna tabela ligi: Tabela

Na dwie kolejki przed końcem rywalizacji na pierwszym miejscu nadal plasuje się Krisbut, który odskoczył na trzy punkty i staje się głównym kandydatem do trofeum. Zaskakująca druga z rzędu porażka ZUP J. Dorobisz znacznie zmniejszyła szanse tej drużyny na wygraną. Coraz wyżej pnie się High Life.

Pierwszy mecz kolejki potoczył się zgodnie z przewidywaniami. Bezdyskusyjnym faworytem był Krisbut, który ograł B-Klasę 2:15. Tym zwycięstwem zapewnił sobie znakomitą sytuację wyjściową przed ostatnimi meczami, które będą trudne. Krisbut zmierzy się z ZUP J. Dorobisz i Spargo.

Drugie spotkanie – FC Kromołów kontra Spargo Ocieplenia Natryskowe było dość wyrównanym pojedynkiem, przy czym Spargo świetnie kończyło akcje i ostatecznie wysoko wygrało 2:6. Obie drużyny zgromadziły po 6 punktów.

Mecz między ZUP J. Dorobisz i High Life było meczem kolejki. Dwie silne drużyny pokazały się z bardzo dobrej strony, ale to High Life kontrolował przebieg spotkania systematycznie „punktując” w najważniejszych momentach. Mecz zakończył się wynikiem 2:6 dla High Life. Oznacza to, że ZUP J. Dorobisz, typowany w początkowej fazie rozgrywek do wygrania ligi, bardzo skomplikował sobie sytuację. Za tydzień czeka go spotkanie z Krisbutem, do którego notuje stratę 6 punktów. Zespół ma teoretyczne szanse na zwycięstwo w lidze, ale bardzo wiele zależy od wyników innych drużyn. Tymczasem High Life wdrapało się na 3 lokatę w tabeli i do lidera traci również 6 punktów. Niewątpliwie jednak jest w dobrej sytuacji, gdyż ma przed sobą pojedynki z B-Klasą i FC Kromołowem.

Pojedynek AB Zawiercie i AKS Cannon Krusin od pierwszej minuty obfitował w wiele emocji. Wynik 8:5 dla AB wskazuje na wyrównaną grę i tak właśnie było. Do przerwy wynik brzmiał 3:3 i trudno byłoby wówczas wskazać zwycięzcę. Ostatecznie AB w końcówce odskoczyło na 3 bramki i zakończyło mecz bardzo ważną wygraną. Zawiercie ma tylko 3 punkty straty do Krisbutu, z którym rozegra spotkanie w ostatniej kolejce. Będzie to zapewne hit kolejki. Jeśli ZUP J. Dorobisz pokona za tydzień Krisbut, natomiast AB wygra ze Spargo – ostatnia kolejka będzie nadzwyczaj emocjonująca, gdyż właśnie podczas ostatniego meczu może rozstrzygnąć się to, kto zdobędzie główną nagrodę. Ale oczywiście, piłka jest nieprzewidywalna i wyniki mogą być zupełnie inne.

ligapiata5.jpgligapiata1.jpgligapiata2.jpgligapiata3.jpgligapiata4.jpg

05

GRU

2017

5525

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

ligapiata6_196453740.jpg

Zdjęcie: ligapiata6_196453740.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.