Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Remont w Przychodni na ul. Partyzantów

W Przychodni na ul. Partyzantów, wchodzącej w skład Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Myszkowie, trwają właśnie prace remontowe. Ich przebieg obserwowali w minioną środę członkowie Zarządu Powiatu.

przychodnia1.jpg
Zarząd – Starosta Dariusz Lasecki, Wicestarosta Anna Socha-Korendo, Członkowie Zarządu Rafał Kępski, Jakub Grabowski, Radny Powiatu Michał Trojakowski razem z Dyrektorem SP ZOZ Khalidem Hagarem w przychodni  na ul. Partyzantów

Publiczna służba zdrowia w Powiecie Myszkowskim z roku na rok oferuje lepsze warunki. Wszystko to dzięki remontom w Szpitalu Powiatowym i Przychodniach – które w myśl polityki zdrowotnej Zarządu Powiatu – są nieodzowną koniecznością, aby jakość dostępu do usług medycznych stała na najwyższym poziomie.

W środę Zarząd – Starosta Dariusz Lasecki, Wicestarosta Anna Socha-Korendo, Członkowie Zarządu Rafał Kępski, Jakub Grabowski, Radny Powiatu Michał Trojakowski wraz z Dyrektorem SP ZOZ Khalidem Hagarem– zweryfikowali postępy remontów i aktualne warunku w Przychodni.

W ramach I etapu remontu nowy wygląd zyskają pomieszczenia na potrzeby rehabilitacji pacjentów, gdzie odbywają się zabiegi, a także archiwum i szatnia z węzłem sanitarnym.
Koszt inwestycji wynosi 395 tys. zł.

zamiana1.jpg
Sala rehabiliacji

zamiana2.jpg


01

LUT

2018

72157

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

przychodnia1_925742629.jpg

Zdjęcie: przychodnia1_925742629.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.