Otwarty konkurs ofert

Otwarty konkurs ofert na realizację przez organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego zadań publicznych Powiatu Myszkowskiego w 2018 roku w zakresie kultury, sztuki oraz upowszechniania kultury fizycznej i sportu.

Zarząd Powiatu w Myszkowie

Na podstawie art.13 ust. 1 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie (tekst jednolity Dz. U. z z 2017 roku, poz. 60 z późn. zm.) ogłasza:

otwarty konkurs ofert na realizację przez organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego zadań publicznych Powiatu Myszkowskiego w 2018 roku w zakresie kultury, sztuki oraz upowszechniania kultury fizycznej i sportu.

Składanie ofert:
Kompletne oferty należy składać w nieprzekraczalnym terminie:
do dnia 15.03.2018 r. do godziny 15.00 w Biurze Podawczym Starostwa Powiatowego w Myszkowie, ul. Pułaskiego 6, 42- 300 Myszków

lub nadesłać drogą pocztową na w/w adres (o terminie wpływu decyduje data stempla pocztowego). Na kopercie należy umieścić dopisek o treści:
„Organizacje pozarządowe – Konkurs ofert 2018 na wykonywanie zadań publicznych Powiatu Myszkowskiego w zakresie kultury i sztuki”

bądź:

„Organizacje pozarządowe – Konkurs ofert 2018 na wykonywanie zadań publicznych Powiatu Myszkowskiego w zakresie upowszechniania kultury fizycznej”

Wszelkich informacji udziela Biuro Promocji, Kultury i Sportu, pok. 405, tel. 34 315 91 49

Potrzebne załączniki można pobrać poniżej:

Ogłoszenie o konkursie: Ogłoszenie o konkursie
Oferta zadania publicznego: Wzór oferty
Wzór umowy: Wzór umowy