Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Powiat Myszkowski organizuje drugi muzyczno-wokalny Festiwal Powiatowy „Nasz Talent” im. Henryka Gmitra, który przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży ze wszystkich gmin Powiatu. Finał już 29 kwietnia 2018 r.

Zasadniczą ideą Festiwalu jest umożliwienie młodym osobom prezentacji i konfrontacji swoich umiejętności muzycznych oraz wyłonienie najlepszych wykonawców.

Integralną częścią festiwalu „Nasz Talent” jest również kształcenie estradowe finalistów podczas warsztatów muzycznych, prób estradowych i koncertu finałowego.

Warsztaty muzyczne potrwają dwa dni (piątek, sobota), koncert finałowy odbędzie się w niedzielę. W koncercie finałowym wystąpią laureaci wyłonieni w etapach szkolnych i gminnych.

Solistom towarzyszyć będzie orkiestra festiwalowa.

Wśród Jury Festiwalu zasiadają znane osoby, mające liczne sukcesy w dziedzinie muzyki: Kuba Sienkiewicz, Ana Andrzejewska, Michał Gasz.

Serdecznie zapraszamy na Festiwal "Nasz Talent", który odbędzie się 29 kwietnia 2018 r. (niedziela) godz. 17.00 w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie.

plakatmaly.jpg

18

KWI

2018

84593

razy

czytano

Biuro Promocji, Kultury i Sportu

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

plakatmaly_132967240.jpg

Zdjęcie: plakatmaly_132967240.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.